Pojďte s námi do MARCO Academy!

Máme za sebou stovky úspěšně zrealizovaných projektů, řešení šitá přesně na míru, desítky zajímavých případových studií, mnohaleté zkušenosti z působení v mezinárodních sítích BBN a Stein IAS… Vše co umíme, známe a děláme, si ale nechceme nechat jen pro sebe. Rozhodli jsme se naše know-how předávat dál. Připravili jsme proto pro vás seriál krátkých interaktivních seminářů v rámci projektu MARCO Academy. Chceme vám osobní – a věříme, že zábavnou – formou předat informace, jak efektivněji a účinněji využívat jednotlivé nástroje firemního marketingu.

Proč se zúčastnit?

Nechceme školit, chceme vám ukázat praktická řešení, výsledky konkrétních kampaní a možnosti řešení konkrétních problémů. Na našich workshopech nedostanete obecné informace o tom „co je marketing“, nebo „jak budovat značku“. To už víte. Jdeme s kůží na trh a pro odborníky připravujeme odborná a především konkrétní témata.

Vyzkoušejte naši MARCO Academy a poznejte nejnovější trendy marketingu!

Aktuální workshopy v Brně a Praze

Termín:
PRAHA
BRNO

Název Akademie:
Téma pro vás připravujeme

Anotace:

Na tématu pracujeme.

Přihlášení

BRNO

PRAHA

Více o MARCO Academy

Předpokládaná délka workshopu je cca 2 – 2,5 hodiny.

Program:

  • 9:00 příchod, snídaně
  • 9:15 zahájení workshopu (cca 45 min.)
  • 10:00 coffee break
  • 10:15 case studies a diskuze (cca 40 min.)
  • Akce probíhají v neformálním prostředí s osobním kontaktem všech účastníků.

Místo

Praha
Brno

Cena

300 Kč/osoba
Našim klientům nabízíme účast pro jednu osobu ZDARMA.

Lektor

Pavel Marek

Na síti LinkedIn jsem od roku 2009 a založil jsem jednu z prvních diskusních skupin na téma marketingové komunikace v českém jazyce. Od přechodu LinkedInu pod Microsoft postupně přichází nové funkce k reklamnímu využití sítě. Na semináři se s vámi podělím o své zkušenosti a představím reálné kampaně. Pavel Marek je ředitelem agentury MARCO a zastupuje ji v mezinárodní síti BBN.