Pojďte s námi do MARCO Academy!

Máme za sebou stovky úspěšně zrealizovaných projektů, řešení šitá přesně na míru, desítky zajímavých případových studií, mnohaleté zkušenosti z působení v mezinárodních sítích BBN a Stein IAS… Vše co umíme, známe a děláme, si ale nechceme nechat jen pro sebe. Rozhodli jsme se naše know-how předávat dál. Připravili jsme proto pro vás seriál krátkých interaktivních seminářů v rámci projektu MARCO Academy. Chceme vám osobní – a věříme, že zábavnou – formou předat informace, jak efektivněji a účinněji využívat jednotlivé nástroje firemního marketingu.

Proč se zúčastnit?

Nechceme školit, chceme vám ukázat praktická řešení, výsledky konkrétních kampaní a možnosti řešení konkrétních problémů. Na našich workshopech nedostanete obecné informace o tom „co je marketing“, nebo „jak budovat značku“. To už víte. Jdeme s kůží na trh a pro odborníky připravujeme odborná a především konkrétní témata.

Vyzkoušejte naši MARCO Academy a poznejte nejnovější trendy marketingu!

Aktuální workshopy v Praze a Brně

Termín: 8. 6. 2017 (Brno), 29. 6. 2017 (Praha)

Název Akademie:
Eventy, na které nikdo nezapomene

Anotace:
Nejvíce si zapamatujeme to, co prožijeme na vlastní kůži.
Za třiadvacet let existence jsme zorganizovali mnoho různých akcí pro velkou škálu klientů a rádi bychom se s vámi o naše zkušenosti s pořádáním eventů podělili. Řekneme vám, na co je při přípravě třeba myslet a nezapomenout, vysvětlíme vám, co všechno pořádání eventu obnáší, co je v silách agentury, ale také co v silách agentury není. Prostě vám odhalíme, co všechno předchází tomu, než moderátor vystoupí na podium a než se otevře raut.
Podělíme se s vámi o naše know-how, vše si vysvětlíme na případových studiích z naší vlastní praxe a také si rádi poslechneme vaše zkušenosti a nápady.

Přihlášení

BRNO 8. 6. 2017

PRAHA 29. 6. 2017

Více o MARCO Academy

    Předpokládaná délka workshopu je cca 2 – 2,5 hodiny. Program:

 

  • 9:00 příchod, snídaně
  • 9:15 zahájení, prezentace eventové části (cca 45 min.)
  • 10:00 coffee break
  • 10:15 case studies a diskuze (cca 40 min.)
  • Akce probíhají v neformálním prostředí s osobním kontaktem všech účastníků.

 

Místo

8. 6. 2017 Palackého 186, Brno

29. 6. 2017 Bieblova 19, Praha 5

Cena

300 Kč/osoba
Našim klientům nabízíme účast pro jednu osobu ZDARMA.

Lektor

Honza Hermann

Senior Account Manager v Marco BBN. Má na povel péči o větší zákazníky, pro které často pořádá i eventy. Stará se také o komunikaci s ostatními agenturami v rámci sítě BBN.