Pojďte s námi do MARCO Academy!

Máme za sebou stovky úspěšně zrealizovaných projektů, řešení šitá přesně na míru, desítky zajímavých případových studií, mnohaleté zkušenosti z působení v mezinárodních sítích BBN a Stein IAS… Vše co umíme, známe a děláme, si ale nechceme nechat jen pro sebe. Rozhodli jsme se naše know-how předávat dál. Připravili jsme proto pro vás seriál krátkých interaktivních seminářů v rámci projektu MARCO Academy. Chceme vám osobní – a věříme, že zábavnou – formou předat informace, jak efektivněji a účinněji využívat jednotlivé nástroje firemního marketingu.

Proč se zúčastnit?

Nechceme školit, chceme vám ukázat praktická řešení, výsledky konkrétních kampaní a možnosti řešení konkrétních problémů. Na našich workshopech nedostanete obecné informace o tom „co je marketing“, nebo „jak budovat značku“. To už víte. Jdeme s kůží na trh a pro odborníky připravujeme odborná a především konkrétní témata.

Vyzkoušejte naši MARCO Academy a poznejte nejnovější trendy marketingu!

Aktuální workshopy v Brně a Praze

Termín:
PRAHA – 4. 10. 2018
BRNO – 2. 10. 2018

Název Akademie:
Moderní B2B Marketing

Anotace:

V rámci workshopu se naučíte zjišťovat potřeby klientů, poznáte zvláštnosti nákupního chování v B2B segmentu a seznámíte se s prověřenými nástroji a fungujícími komunikačními kanály B2B marketingu.
Ukážeme vám nástroje na plánování a realizaci kampaní v B2B marketingu.
Seznámíte se s praktickými ukázkami a případovými studiemi.

Více o MARCO Academy

Předpokládaná délka workshopu je cca 2 – 2,5 hodiny.

Program:

  • 9:00 příchod, snídaně
  • 9:15 zahájení workshopu (cca 45 min.)
  • 10:00 coffee break
  • 10:15 case studies a diskuze (cca 40 min.)
  • Akce probíhají v neformálním prostředí s osobním kontaktem všech účastníků.

Cena

300 Kč/osoba
Našim klientům nabízíme účast pro jednu osobu ZDARMA.

Přihlášení

Lektor

Pavel Marek

Managing Director, Marco BBN
Profesionální kariéru započal v roce 1992. Se svým bratrem založil v roce 1994 komunikační agenturu MARCO, kde působí dodnes. V letech 1999 – 2005 byl členem prezídia asociace AČRA. Od roku 2001 zastupuje MARCO v mezinárodní síti BBN. V posledních letech se zaměřuje na marketing pro B2B segment, akviziční kampaně, posilování pozice značek, podporu obchodních týmů, digitální marketing. Kurzy o B2B marketingu lektoruje i pro další vzdělávací agentury.

*Pořadatel MARCO reklamní agentura, spol. s r.o. si vyhrazuje právo vypsaný workshop zrušit bez náhrady, případně změnit čas a termín konání nebo změnit místo konání. Rovněž si vyhrazuje právo odmítnout potvrzení účasti zájemcům z konkurenčních reklamních a marketingových agentur a digitálních či grafických studií.