25 let Lesů ČR pod taktovkou MARCO BBN

Červen 29, 2017
Lesy České republiky obhospodařují naše lesy a vodní toky už čtvrt století – a to je pádný důvod k pořádné oslavě. Třeba takové, na které se sejde 1300 hostů, k dispozici je přes 20 stanů a na výběr z 30 různých delikates.

U příležitosti 25. výročí vzniku pořádal podnik Lesy ČR velkolepou akci zejména pro své zaměstnance. A agentura MARCO BBN měla, coby vítěz veřejného výběrového řízení, příležitost tuto neobyčejnou oslavu organizovat.

Akce se uskutečnila v zámeckém parku v Židlochovicích – v rozlehlém areálu s krásnou atmosférou, avšak bez přívodu vody a elektřiny. Už od začátku tak před námi stála výzva, jak zajistit komfortní zázemí hostům i celému organizačnímu týmu. Areál jsme vybavili třemi generátory, které zásobovaly elektřinou celý areál, cisternami s vodou a mobilními toaletami. Pro hosty jsme postavili dva velkokapacitní stany. V dalších devatenácti menších stanech pak prezentovali zástupci místních poboček Lesů ČR nejen svoji práci, ale například i lokální pochoutky. Před sluncem se mohli návštěvníci schovat v relaxační zóně, kterou jsme vybavili lehátky a slunečníky. Zajistili jsme také kompletní branding areálu, stánků a pódia, včetně navigace, totemů s programem či identifikačních pásek na ruku.

Chuťové pohárky hostů jsme po celý rozmazlovali například hovězími či jehněčími steaky, kachními prsíčky, masem vytaženým přímo z udírny, exotickými kanapkami či domácími zmrzlinami a nanuky z čerstvých surovin. Gastronomický zážitek pak umocnila soutěž ve vaření guláše, které se zúčastnilo několik borců přímo z řad hostů.

Akci, na které vystoupila cimbálka Grajcar, zpěvák a kytarista Dávid Bílek známý ze soutěže Česko-Slovensko má talent a energický Dareband kombinující folk a rock s tóny valašských lidovek, navštívil i český ministr zemědělství Marian Jurečka. Židlochovický zámecký park a více než tisícovka návštěvníků v něm zažili narozeninovou párty, na kterou se jen tak nezapomíná.