Pojďte s námi do MARCO Academy!

Máme za sebou stovky úspěšně zrealizovaných projektů, řešení šitá přesně na míru, desítky zajímavých případových studií, mnohaleté zkušenosti z působení v mezinárodních sítích BBN a Stein IAS… Vše co umíme, známe a děláme, si ale nechceme nechat jen pro sebe. Rozhodli jsme se naše know-how předávat dál. Připravili jsme proto pro vás seriál krátkých interaktivních seminářů v rámci projektu MARCO Academy. Chceme vám osobní – a věříme, že zábavnou – formou předat informace, jak efektivněji a účinněji využívat jednotlivé nástroje firemního marketingu.

Proč se zúčastnit?

Nechceme školit, chceme vám ukázat praktická řešení, výsledky konkrétních kampaní a možnosti řešení konkrétních problémů. Na našich workshopech nedostanete obecné informace o tom „co je marketing“, nebo „jak budovat značku“. To už víte. Jdeme s kůží na trh a pro odborníky připravujeme odborná a především konkrétní témata.

Vyzkoušejte naši MARCO Academy a poznejte nejnovější trendy marketingu!

Aktuální workshopy v Brně a Praze

Termín:
BRNO – 16. 4. 2019, v sídle naší společnosti
PRAHA – 25. 4. 2019, v kanceláři na ulici Bieblova 19, Praha 5

Název Akademie:
Jak na sociální sítě v B2B

Anotace:

Na workshopu vám krok po kroku ukážeme, jak vytvořit úspěšnou marketingovou strategii na sociálních sítích. Představíme vám ideální nástroje pro B2B marketing a ukážeme jejich výhody a možnosti. Nemluvíme jen tak do větru a teoreticky, vše vám předvedeme na konkrétních příkladech z praxe.

Více o MARCO Academy

Předpokládaná délka workshopu je cca 2 – 2,5 hodiny.

Program:

  • 9:00 příchod, snídaně
  • 9:15 zahájení workshopu (cca 45 min.)
  • 10:00 coffee break
  • 10:15 case studies a diskuze (cca 40 min.)
  • Akce probíhají v neformálním prostředí s osobním kontaktem všech účastníků.

Cena

300 Kč/osoba
Našim klientům nabízíme účast pro jednu osobu ZDARMA.

Přihlášení

Lektor

Filip Fríd

Digital Marketing Specialist, Marco BBN

Své profesní zkušenosti získal Filip již při studiu vysoké školy ve strojírenské firmě, pro niž zpracovával komunikační strategie, spravoval sociální sítě, web, měl na starosti SEO i copywriting. B2B marketing mu přirostl k srdci, který v agentuře Marco využívá především v odvětvích jako je strojírenství, IT a obchod. Věnuje se nejen vymýšlení komplexní marketingové strategie se zaměřením na digitální marketing, ale i samotnému nastavení všech systémů a jejich celkové provázanosti.

*Pořadatel MARCO reklamní agentura, spol. s r.o. si vyhrazuje právo vypsaný workshop zrušit bez náhrady, případně změnit čas a termín konání nebo změnit místo konání. Rovněž si vyhrazuje právo odmítnout potvrzení účasti zájemcům z konkurenčních reklamních a marketingových agentur a digitálních či grafických studií.