BBN je jedničkou v B2B marketingu na světě

Únor 06, 2020
Největší světová B2B agentura BBN, které jsme jako jediná reklamní agentura v České republice součástí, slaví obrovský úspěch. Po stříbrné medaili v loňském roce obsadila letos v žebříčku B2B Marcomms první místo. O zlato bojovala s dalšími 14 mezinárodními agenturami B2B marketingu.

15. vydání britské zprávy B2B agentur Benchmarking Report odhaluje definitivní hodnocení britských top 90 B2B marketingových agentur, jakož i nejlepších globálních agentur v tomto odvětví. Žebříček tyto agentury definuje jako nejrychleji rostoucí a nejúspěšnější agentury v PR.

„Jsem potěšen, když vidím, jak se BBN letos v mezinárodním měřítku umístila. Říká se, že záleží na velikosti, a přestože je důležité, aby naši klienti věděli, že máme mezinárodní dosah na podporu jejich podnikání, podstatnější je pro ně hloubka našich zkušeností prakticky ve všech průmyslových odvětvích, podložená strategickými, tvůrčími a technickými znalostmi. Ta potom přináší výsledky,“ říká předseda BBN Clif Collier.

S více než 1 000 specialisty B2B ve 30 zemích si společnost BBN v loňském roce zajistila 171 milionů dolarů v globálních fakturacích. To podpořilo zařazení agentury do letošní zprávy (založeno na hrubém příjmu).

„Výsledek potvrdil skvělý podnikatelský přístup, který máme v BBN. Jako agentura jsme se vždy zaměřovali na rozvíjení B2B myšlení s cílem poskytovat našim klientům špičková řešení. A jsme velice rádi, že jsou výsledky znát. Je nesmírně motivující vidět naše jméno v horní části seznamu a budeme pečlivě usilovat o jeho udržení,“ dodává Pavel Marek, ředitel agentury Marco BBN.

Více informací najdete na zde.

top_15_b2Bbbn