BVV: Dali jsme tvář veletrhům Styl & Kabo

Home » BVV: Dali jsme tvář veletrhům Styl & Kabo

Společnost Veletrhy Brno, a.s. je největším pořadatelem veletrhů a výstav nejen v České republice, ale významnou roli hraje i ve střední Evropě. Ročně pořádá zhruba 50 veletrhů, které navštíví téměř 1 milion návštěvníků. Jedním z pořádaných veletrhů jsou i Mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL & KABO. Kontraktační veletrhy pro odborníky se konají dvakrát ročně a exkluzivně nabízí koncentrovanou poptávku a nabídku v módní branži pro celou Českou republiku, Slovensko a země střední a východní Evropy.

Zadání / Cíl:

Spolupráci s BVV na veletrhu STYL & KABO jsme zahájili v roce 2013. Naším úkolem je zpracování nového kreativního návrhu a příprava vizuálu pro každoroční veletrhy v únoru a srpnu. Vizuály každý další módní veletrhy jasně odlišují, zároveň ale mají shodné prvky, které je sjednocují. Kladli jsme důraz na výraz modelky, jednoduchou barevnost a propojení s logem.

Autorem fotografií je známý brněnský fotograf Vladimír „KIVA“ Novotný – www.kiva.cz.

Popis:

Jako hlavní motiv volíme pro každý veletrh stylizovaný portrét s odlišným materiálem a barvou pro každou sezonu (jaro/léto a podzim/zima). Motiv je jednoduchý, čistý, s jedním výrazným prvkem.
Motivy se objeví na tiskovinách, inzerci, billboardech a bannerech na web.