Milujeme marketing!

Je to jako v životě. Marketing a reklama jsou živá disciplína, která se neustále vyvíjí. Co fungovalo v jednom obchodím segmentu, nemusí fungovat v jiném. Co získalo pozornost publika včera, může zcela propadnout dnes.

Nabídka našich služeb se postupně vyvíjela. Nyní služby stavíme na 4 pilířích, které sdružují ty nejlepší z nejlepších postupů a nástrojů, které můžeme mít. Zde se s nimi můžete seznámit.

Branding

Vaše značka není jen logo. Vaše značka je symbolem konkrétních produktů nebo služeb a hlavně hodnot, které vás v očích zákazníků odlišují od konkurence. Zjednodušeně řečeno – značka je to jediné, co vám zůstane, když vaše továrna lehne popelem.

Aby se vaše značka (brand) mohla stát atraktivní a silnou, potřebuje znát svoji pozici na trhu, vědět, kdo jsou její zákazníci a kam směřuje. Budování silné značky je prvním krokem úspěšného a kvalitního marketingu.

Případové studie

Co vám nabízíme v Brandingu?

Strategie značky

Používáme prověřenu metodologii BBN Brand Journey. Je to sada nástrojů na budování značky, měření výkonu značky, organizaci značkového portfolia, prohlubování vztahů s cílovými skupinami a trvalou podporu značek.

Copywriting

Vytváříme čtivé a poutavé texty, které prodávají produkty a služby. Tvoříme slogany, obsah pro inzeráty, letáky, direct maily, tiskové zprávy, videa, infografiku… nezáleží na médiu, jde nám o skvělé příběhy. Poskytujeme rovněž web copywrinng a SEO copywriting.

Kreativní grafika a DTP

Bojujeme proti reklamnímu klišé. Tvoříme grafické návrhy, 2D i 3D grafiku, ilustrace, předtiskovou přípravu a sazbu, retuše či bannery. Další oblastí, kde vám nabízíme naše služby, je Corporate Identity design – tvorba nových logotypů a redesign značek.

Produkce

Zajistíme pro vás výrobu a tisk veškerých produkčních materiálů. Od běžných tiskovin, přes brožury a Direct Maily, až po roll-upy, billboardy a další propagační materiály. Díky našim kontaktům přímo na výrobce vám dokážeme vždy nabídnout lepší cenu, než ostatní. Nebojte se nás oslovit s poptávkou.

Foto a video

Nafotíme pro vás reklamní fotografie, fotografie módy, produktů i jídla. Pro web, tiskoviny a produkci používáme fotografie z fotobanky. Spolupracujeme se skvělými fotografy, vizážisty a stylisty.

Zajistíme kompletní servis od scénáře, přes story board, až po finální střih a zajištění vysílání. Natáčíme reklamní spoty pro TV a online, animované video, video profily, dokumenty či video záznamy z odborných akcí.

Online marketing

Výkon Ferarri s výsledky měřitelnými na čtyři desetinná místa, dokonalým cílením a doslova vědeckým hodnocením. Online marketing je nejsilnější marketingová mašina, jaká kdy byla zkonstruována.

Používáme komplexní paletu nástrojů, vhodných jak pro reklamní kampaně, tak i pro zachycení potenciálních zákazníků a jejich získání. Od PPC přes bannery, e-mailing až po tvorbu webů nebo dokonce automatizaci marketingu. To vše nejen v ČR – máme zkušenosti i s kampaněmi pro globální klienty, realizovaných v mnoha zemích současně.

Případové studie

Co vám nabízíme v Online marketingu?

Online kampaně a PPC

Chcete rozhýbat své obchody? Navrhneme pro vás komplexní strategii a přesně zacílíme na vaše potenciální zákazníky. Určíme, který reklamní kanál je pro vás nejvhodnější, vytvoříme kampaně a budeme vše průběžně optimalizovat a vyhodnocovat.

Nebudeme po vás chtít, abyste vymýšleli klíčová slova, slogany bannerů či texty inzerátů – stačí, když řeknete, koho chcete oslovit. Vše ostatní uděláme my. Máme mnohaleté zkušenosti s vedením rozsáhlých kampaní, a to celosvětově, pro globální zákazníky.

Zjistit více

Tvorba webů

Tvoříme weby, které vás baví. Od jednoduchých, designových microsites až po složité aplikace. Sledujeme trendy, neustále se učíme a posouváme své hranice.
Hledáme pro vás nejlepší řešení a nikdy se nespokojíme s průměrem. Naši designéři vědí, co je to „wow efekt“ a jak jej dosáhnout.
Zaštítíme celý proces tvorby webu od úvodních analýz přes wireframe až po finální grafický návrh a jeho implementaci.

Zjistit více

E-mail marketing

Oslovíme vaše zákazníky nejúčinnějším způsobem, vzbudíme jejich zájem a navážeme s nimi komunikaci. Efektivní e-mailing je mocnou zbraní pro budování dlouhodobých obchodních vztahů. Pracujeme s daty – segmentace a personifikace je nedílnou součástí našich služeb.

Oslovíme vaše kontakty kvalitním obsahem spojeným s dokonalým technickým řešením, zaujmeme je a přeměníme z pouhých „adres“ na skutečné zákazníky. Naše špičkové nástroje a mnohaleté zkušenosti jsou garancí úspěchu.

Zjistit více

Automatizovaný marketing

Zamiřte svou nabídkou ve správný okamžik na správného klienta. Díky marketingové automatizaci dokážeme sledovat chování návštěvníků na vašem webu, pečovat o ně a zásobovat správnými informacemi ve správný čas, od prvního kontaktu, až po finální rozhodnutí k nákupu.

Výsledkem je seznam konkrétních potenciálních klientů, předaný vašim obchodníkům. V reálném čase, automaticky, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, s neuvěřitelně nízkými náklady na každý uzavřený obchod (ROI).

Zajímají vás podrobnosti? Pak navštivte náš web www.AutomatizovanyMarketing.cz, který se tomuto tématu detailně věnuje.

Zjistit více

Analýzy a reporting

Tím, co odlišuje online marketing od ostatních nástrojů je možnost detailního měření a přesného vyhodnocení, navíc v reálném čase.
Součástí našich online kampaní je průběžný reporting, řešený až na úroveň konkrétních uživatelů.
Spolu s tím nabízíme i úvodní analýzy vašich současných nástrojů či kampaní, včetně analýzy SEO optimalizace vašeho webu.

salesmanago

Content a Public Relations

Čím se liší úspěšné firmy a prostě-jenom-firmy? Je to jednodušší, než by se mohlo zdát. Ty nejúspěšnější za sebou mají příběh. Příběh, který šíří všemi kanály, jež mají k dispozici. Vyprávějí ho zakladatelé firmy, svým každodenním pracovním nasazením ho žijí její zaměstnanci (od ředitele po vrátného a uklízečku). Najdete ho v novinách a časopisech, v televizi a rozhlase, v článcích na webu. Samozřejmě také na webových stránkách úspěšné firmy, na sociálních sítích, v diskusních fórech…

My z příběhu vaší firmy umíme dostat to nejzajímavější pro publikum, které chcete oslovit – pro vaše zákazníky a potenciální zákazníky.

Případové studie

Co vše vám v Public Relations nabízíme?

Content management

Kolikrát jste už slyšeli, že obsah je král? A tu, že „opakování čehokoli vede ke skutečnosti“ znáte? Pravda je taková, že bez kvalitního obsahu se pozornosti nedočkáte.
My vám poradíme, co a hlavně jak říkat, komu to říkat a jakým kanálem obsah posílat k cílovému publiku. A na závěr si zapamatujte ještě jedno pravidlo: Kolik kanálů máš pro šíření svého obsahu k dispozici, tolik jich musíš využít.

Media Relations

Napište tiskovou zprávu a rozešlete ji do novin, rádia, televize, na zpravodajské servery – prostě všude! Nic na tom není, to zvládne cvičená opice!
Souhlasíme, ta opice ale musí mít speciální výcvik! Musí vědět, jak fungují média, co novináři potřebují, komu poslat jakou zprávu a mnohem víc… Máte ve firmě takovou opici? Pokud ne, pronajměte si naši!

Public Relations

Co si o vás myslí veřejnost (ať už ta úzká-odborná, nebo nejširší)? A myslí si o vás vůbec něco? Jakto, že lidé, kterým chcete prodávat své produkty nebo služby, neznají váš příběh?!
S pomocí nástrojů Public Relations (PR) se vám podaří šířit vaše sdělení k početnému publiku. My vám poradíme, co šířit a kudy. A nejen poradíme, ale i zařídíme.

Reputation Management

Královská disciplína péče o značku po obsahové stránce, která znamená budoucnost pro korporátní komunikaci. Představte si budování reputace jako body-building: hlavní práce při budování/udržování reputace je na vás, my budeme vaším trenérem, který vám vysvětlí, jak reputaci posilovat, čím ji živit, čeho se vyvarovat, jaké pomůcky používat atd. A hlavně vás budeme neustále kontrolovat, jestli to děláte dobře.

Marketing pro B2B

Obchodní oddělení se stále ještě neobejde bez obchodníků. Dnes ovšem vybavených moderní technikou a informacemi, které zákazník chce a potřebuje slyšet. My umíme obchodníky efektivně podpořit, ulehčit jim práci a zvýšit šanci na podpis nového kontraktu.

Odhalíme skrytý potenciál na trhu, segmentovaně oslovíme a přivedeme nové zákazníky, dohodneme schůzku pro vaše obchodníky a vybavíme je originální prezentací, která je podpoří na jednání. Zorganizujeme event na míru, navrhneme věrnostní programy, abychom upevnili vztahy s vašimi zákazníky a přivedli je opakovanému nákupu. Podpoříme znalost vaší značky. Zvýšíme Vám počet obchodních poptávek. Zaměřujeme se na zkrácení nákupních procesů, implementujeme nástroje na automatizaci marketingu.

Případové studie

Co vám nabízíme v B2B marketingu?

Kontaktní strategie

Velmi efektivní plně integrovaná marketingová podpora obchodních týmů. Měřitelný B2B kontaktní proces, se kterým dosahujeme vynikající návratnosti vynaložených investic ROI. Technology Enabled Contact Strategy (TECS) obsahuje šest kroků procesu Discovery, Goals and Objectives, Strategy, Tactics, Implementation a Measurement.

Lead generation

70 procent potenciálních zákazníků v B2B není v kontaktu s obchodem, dokud nepadne rozhodnutí o nákupu. Tak, jak se mění nákupní chování B2B zákazníků, museli jsme přijít s technologií na identifikování a evidování obchodních příležitostí – leadů. Máme nástroje, které umí řídit a kontrolovat informování zákazníků v průběhu nákupního procesu a zajistit předání připravených leadů v pravý čas obchodníkům k dokončení obchodu.

Account Based Marketing

Jednou z největších výzev v organizacích usilujících o dlouhodobý přísun kvalifikovaných leadů v B2B segmentu, je nastavení fungující spolupráce mezi obchodním a marketingovým týmem. Historicky bylo nastaveno oddělené fungování obchodu a marketingu. Díky velmi rychlému vývoji IT v posledních letech, byly na trh uvedeny CRM systémy a marketingové aplikace, se kterými současně pracují jak obchodníci, tak marketéři.
Definice ABM říká, že jde o společné úsilí obchodu a marketingu, mířící cíleně na pečlivě vybrané firmy (Accounty).
Stáhněte si e-book „Průvodce základy ABM strategie“ zde.

Direct marketing

Při cíleném oslovení pracujeme jak se zákaznickou databází, tak pomocí telemarketingu vytváříme databáze nové. Pro přímé oslovení klíčových osob ve firmách a institucích používáme jak on-line, tak off line nástroje. E-mail newslettery, www microsite, poštovní adresné zásilky, follow up telemarketing.

Věrnostní programy

Doporučíme vám vhodné řešení na podporu loajality a zabránění odchodu zákazníků, tzv. retenční programy. Jednou z možností na prohlubování vztahů mohou být věrnostní programy. Můžeme Vám nabídnout naše zkušenosti z realizací různých typů věrnostních programů ze segmentů: retailové obchodní řetězce, čerpací stanice pohonných hmot, logistické služby, potravinové doplňky, finanční služby.

Eventy

V oblasti event marketingu máme dlouholeté zkušenosti, zaměřujeme se především na originalitu. Od prvotního scénáře, přes výběr lokace, až po zajištění produkce akce. Kromě zkušeností, databáze hostesek, moderátorů, VIP hostů máme uskladněno rozsáhlé materiální vybavení (branding, ozvučení, osvětlení, pódia, nábytek, doprava).

Výstavy

Od samého vzniku naší společnosti zajišťujeme našim zákazníkům prezentace v rámci různých druhů výstav a veletrhů. Pomáháme již s vytipováním vhodné akce, ať v tuzemsku nebo v zahraničí, následně zajišťujeme prezentaci značek na výstavách prostřednictvím realizace stánků a expozic, zajištěním cateringu, ubytování, tiskových konferencí a prezentací značky v doprovodných programech.

Mediální kampaně

Doporučíme vám optimální složení mediálního mixu. Vypracujeme mediální plán pro veřejná i odborná média. Podle charakteristik sledovanosti médií vybereme optimální on-line i off line tituly a sítě. Pomůžeme vám se stanovením cílové skupiny. Zmapujeme mediální aktivitu a výdaje konkurence. Pracujeme s výzkumy spotřebního chování a mediálním monitoringem.

Školení a workshopy

Tým agentury MARCO je složen z řady specialistů na různé disciplíny v marketingu. Zajištujeme odborné přednášky v rámci odborných akcí, přednášíme pro studenty. S klienty organizujeme workshopy na různá témata.

Aplikace pro mobily a tablety

Vynechte z prezentace tištěné letáky, katalogy, ceníky a powerpointy. Jsou zbytečně drahé a stejně skončí v koši. Můžete je nahradit moderní prezentací pro iPady, která kombinuje text, animace, video, grafy, tabulky a může komunikovat s vaším CRM.

Na jeden až dva doteky obrazovky máte k dispozici veškeré informace, které můžete na jednání potřebovat a když bude třeba, můžete přímo vyplnit formulář, poptávku nebo poslat kopii i s vybranou částí prezentace e-mailem.

Analýzy a konzultace

Chcete-li zjistit v jakém stavu se nachází váš marketing, máme pro vás připravenou analýzu stavu marketingové komunikace. Naše analýza stavu marketingu se skládá ze 4 oblastí: analýza značky a grafických výstupů, analýza cílové skupiny a její segmentace, analýza marketingu konkurence a analýza komunikačního mixu. Výstupem z analýzy je srovnání vaší značky s vybranými konkurenty, přehled nedostatků a příležitostí ve vašem marketingu, priority a doporučení z hlediska krátkodobého a střednědobého plánování marketingu.

Tablet-Inoutic-web