Podcasty – Jak na B2B marketing

Home » Co děláme » Podcasty – Jak na B2B marketing

Podcasty s Marco BBN

Zajímají vás novinky na sociálních sítích, v automatizaci a dalších odvětvích B2B marketingu? Sledujte naši stránku s podcasty, kde vám nabídneme pravidelnou dávku marketingových zajímavostí. Hodí se jak na cesty do auta, tak jako kulisa ve vaší práci. Ale musíme vás varovat, hrozí, že jakmile se jednou zaposloucháte, už toho moc nenapracujete. Vaše soustředěnost se vydá zcela jiným směrem.

3. Marketingová strategie

Je v dnešní době marketingová strategie potřebná?

V současnosti na poli marketingu převládá spíše online. Je tedy nutné mít ve firmě marketingovou strategii? Kdo ji utváří a na co si dát pozor? Tentokrát jsme vyzpovídali Pavla Marka, ředitele agentury Marco, který nám prozradil, jaké on sám při strategii využívá nástroje. Nechte se inspirovat.

2. Rebranding

Jak na rebranding v B2B marketingu?

Značka, identita, brand – téma, kterému se věnuje tento podcast. Tentokrát jsme vyzpovídali Petra Marka, ředitele agentury Marco. Ten se s námi podělil o osobní zkušenosti z praxe a poradil, jak na úspěšný rebranding.

1. Sociální sítě v B2B

Která sociální síť je pro mě tou ideální?

Váháte? Zvolit Twitter, Instagram nebo obojí? Dávat stejné příspěvky na Facebook i Instagram nebo měnit alespoň text, má to nějaký smysl? A opravdu je pro B2B marketing potřebné využívat všechny tyto sítě? A k čemu mi bude Pinterest? Zaposlouchejte se do rad a tipů našeho digitálního stratéga Filipa Frída, který rozptýlí veškeré vaše pochyby.

Subscribe to
Jak na B2B marketing

Or subscribe with your favorite app by using the address below