ČSOB NaZdraví: Gigathlon na Lipně byl plný extrémů

Září 09, 2016

Projekt ČSOB NaZdraví, který pro jednu z největších českých bank organizuje agentura MARCO, se přehoupl do své druhé poloviny. Čtyři sportovní události jsou již za námi a na dalších čtyřech nás stále můžete potkat v průběhu podzimu.

Minulý víkend jsme s naším sportovně-relaxačním stanem zavítali na Lipno, kde se konal první ročník závodu Gigathlon v České republice. Původně švýcarský koncept extrémního závodu v sobě spojuje pět různých disciplín (inline brusle, plavání, běh a silniční i horské kolo), které musí účastníci absolvovat dva dny po sobě, a to buď v pětičlenném týmu, smíšené dvojici nebo jako jednotlivci. Zlaté medaile tentokrát urvali zahraniční závodníci, ale na radosti z pokoření náročné trasy to neubralo ani našim borcům. Zasloužený odpočinek a trochu stínu během slunného dne si po výkonu mohli vychutnat právě ve stanu ČSOB NaZdraví.

Během léta jste nás kromě Gigathlonu mohli potkat také na Hostivařském běhu, Spartan Race Kouty či na akci Rio na Smíchovské náplavce. Další sportovní událost nás čeká už v sobotu 17. září v Plzni, kde se odehraje rodinný sportovní den Škoda Fit. Následovat bude populární brněnský běžecký závod Vokolo Priglu, ČSOB Maraton Hradec Králové a ELEVEN Janovských 11 a 19 km.