ČSOB s pomocí MARCO rozhýbe republiku

Květen 09, 2016

Jak svoji banku poznat z mnohem přátelštějšího a důvěrnějšího úhlu, než je tomu při zakládání účtu či smlouvání hypotéky? Co takhle při sportu? Právě tímto směrem se vydala jedna z největší českých bank ČSOB. Své klienty bude v následujícím půlroce doprovázet na vybraných sportovních podnicích a nabízet jim setkání v době konání události.

stanek_perspektiva_04

Projekt ČSOB NaZdraví, jehož cílem je zprostředkování jiného druhu zážitku s bankou, svěřila ČSOB do rukou agentury MARCO. Nejde přitom o první společný sportovní projekt. V minulosti organizovala agentura MARCO například VIP tenisové turnaje pro klienty banky.

Akce se uskuteční v sedmi českých krajích na sedmi předních sportovních událostech určených široké veřejnosti. „Akce jsme vybírali tak, aby se klienti ČSOB mohli se svojí bankou setkat ve všech koutech republiky, navíc v atmosféře opravdu zajímavých sportovních podniků. Například Spartan Race v Koutech nad Desnou, brněnský běh Vokolo Priglu nebo Hradecký maraton, to budou bezpochyby unikátní zážitky,“ vysvětlil Pavel Marek, Managing Director MARCO. Kromě výběru sportovních eventů zajišťuje MARCO také kompletní produkci, management a realizaci akcí. „Z naší kreativní dílny vzešel například i video tutorial s trenérkou Markétou umístěný na microsite projektu ČSOB Na zdraví,“ doplnil Marek.

Nejen na klienty ČSOB bude na akcích čekat spousta zážitků. V místech konání bude pro návštěvníky nachystaný stan, kde se budou závodníci moci odreagovat od sportovního soustředění a jejich rodiny a fanoušci zkrátit čekání na doběh. Připraveni zde budou trenéři, kteří se závodníky zkonzultují jejich výkon a poradí, na co se zaměřit při tréninku či strečinku. Děti se zabaví při zdolávání sportovní dráhy či aerobiku. A ti, kterým jeden závod nestačí, se budou moci zúčastnit charitativního trojboje a svými sportovními výkony doslova vydělávat peníze pro nadační fond Světluška. V dalším stanu pak vznikne komunikační zóna pro setkávání bankéřů s klienty, ukázku produktů, ale například i vydávání startovních čísel klientům, kteří od ČSOB získají startovné na akci zdarma.

Projekt ČSOB NaZdraví odstartuje již 10. května ČSOB Hostivařským během, který se koná přímo na golfovém hřišti v pražské Hostivaři, a závodníci ho tak mohou celý absolvovat naboso. Seriál sportovních setkání se dále přesune do Jeseníků, kde bude Ski areál Kouty hostit světově proslulý závod Spartan Race.