Do nového roku se dvěma novými grafiky

Prosinec 16, 2016
Dobrých lidí v agentuře není nikdy dost, a proto náš tým posílili rovnou dva noví kolegové. Oba válí s Adobe CC a dalšími grafickými programy a spojuje je čistá láska k čistému designu. Seznamte se s Janou a Davidem.

Sedmadvacetiletá Jana Nováková říká, že grafika je její láska. Při studiu se sice věnovala jinému oboru, ale jakmile získala inženýrský titul, vydala se, kam ji srdce táhlo – na dráhu profesionální grafičky. Baví ji se stále vzdělávat a objevovat netradiční způsoby, jak předávat emoce a dojmy prostřednictvím funkčních grafických řešení. Jana je ukázkou člověka, pro kterého je práce koníčkem – i ve svém volném čase se ráda věnuje grafice, designu a moderním trendům. Zároveň ale také moc ráda tančí nebo si jde zaběhat.

Naší další posile, Davidu Voborskému, je pětatřicet let a grafice se věnuje už víc než půl života. Vystudoval Střední polygrafickou školu v Brně, na které pak taky začal učit. Po šesti letech za katedrou se přesunul do reklamní agentury, kde pracoval pro klienty jako Zetor nebo Koupelny Ptáček. Nejvíc ho práce těší, „když vzniká něco novýho“. Takže pokud hledáte tvůrce vašeho nového brandu či corporate identity, David už si na vás brousí zuby. Po práci se těší na ženu a dvě děti. A taky na pivo. Ale žádný hospodský povaleč to není – David hrál dvacet let házenou a dnes si rád a pravidelně zajde na volejbal či squash.