Dynamica a GEMMA Systems posilují marketing s partnerem MARCO BBN

Listopad 08, 2012

Společnosti Dynamica a GEMMA Systems, zabývající se implementací ERP systémů a IT, se rozhodly pro posílení marketingových aktivit. Jejich cílem je zviditelnění značek u cílových skupin.
Jako marketingového partnera si obě společnosti vybraly agenturu MARCO BBN Czech Republic. „V současné době pracujeme na přípravě segmentované komunikační strategie pro rok 2013,“ uvedl ředitel MARCO BBN Pavel Marek. Řešení má zahrnovat ATL i BTL včetně PR a aktualizace webových prezentací.
„První akcí, na níž bude MARCO participovat, je zákaznický workshop, který společně pořádají GEMMA Systems a Dynamica 14. listopadu v Bořeticích,“ upřesnil Pavel Staněk, předseda představenstva společnosti Dynamica


GEMMA Systems dodává profesionální služby výrobním podnikům v České a Slovenské republice. Na trhu ERP systémů se GEMMA Systems pohybuje už od roku 1994 a soustředí se na dodávky informačních systémů a souvisejících služeb výrobním podnikům. GEMMA Systems je partnerem Infor Global Solutions pro dodávky a implementace informačních systémů Infor.


Dynamica je partnerem společnosti Microsoft s Gold kompetencí pro oblast ERP řešení a Silver kompetencí pro oblast CRM, řešení podnikových portálů a systémů pro řízení dokumentů. Dynamica spolupracuje se společností Microsoft již deset let a během této doby realizovala řadu projektů, včetně projektů mezinárodních. Jako jediná společnost v ČR je členem sdružení Axpact, které je zaměřeno na spolupráci partnerů implementujících systém Microsoft Dynamics AX v mezinárodním prostředí.