E-book „MARKETINGOVÝ CLOUD A MARKETINGOVÁ AUTOMATIZACE V KOSTCE“

Co to je? Jak to funguje? Proč to chtít?

Zajímáte se o nejnovější trendy v marketingu? Víte, co vám nabízejí komplexní systémy pro marketingovou automatizaci a jaké jsou nejúčinnější strategie pro zkrácení nákupních procesů? Právě pro vás jsme připravili zcela nový e-book MARKETINGOVÝ CLOUD A MARKETINGOVÁ AUTOMATIZACE V KOSTCE.

V něm jsme shrnuli všechny potřebné informace, které vám pomůžou poznat tajemství termínů Marketing Automation, Lead Management či Lead Scoring. Kromě toho v něm naleznete i řadu rad a tipů pro váš firemní marketing či přehled všech funkcí marketingového cloudu.

Tato příručka vám ukáže:

  • Proč je marketingová automatizace vhodným řešením pro rozvoj vztahů.
  • Jaké jsou hlavní vlastnosti a možnosti nástrojů automatizovaného marketingu.

Vyplňte pro stáhnutí

Marketingová automatizace vám poskytne ucelený obrázek celého nákupního procesu od prvního kontaktu, včetně průběžné komunikace.

2

Proč vyzkoušet marketingový cloud?

Automatizovaný marketing generuje kvalitnější potencionální zákazníky a sbírá cenné obchodní informace pro zvýšení pravděpodobnosti uzavření obchodu. Ať už vaše firma vydělává stovky nebo jednotky milionů korun – nebo ještě méně – automatizovaný marketing je nástroj, který vaši firmu uvede do nové éry personalizovaného marketingu s hmatatelnými výsledky.

Automatizovaný marketing – co mi přinese?

Dnešní B2B trh je komplikovanější než kdykoliv předtím. „Doba internetová“ se zákonitě promítá i do nákupního chováni zákazníků. A to zdaleka nejen v segmentu B2B.

Tradiční marketingové postupy neumožňují vhodně a adresně reagovat na individuální chování potencionálních zákazníků během nákupního procesu, distribuovat správný obsah ve správný čas. Právě v těchto případech se hodí automatizovaný marketing.

 

4