Gigantický úspěch naší kontaktní kampaně!

Duben 01, 2015
IMG_2224
Stovky telefonátů, přeplněné e-mailové schránky, nešťastný poštovní doručovatel. Tak by se dal jednoduše shrnout výsledek naší akviziční kampaně, kterou jsme se spustili minulý týden.

Stanovili jsme si jednoduchý cíl – získat nové zákazníky a navýšit počet prospektů o 15 %. Ovšem výsledek předčil naše nejdivočejší očekávání. „Náš tým musíme okamžitě navýšit o 45 nových kolegů. Hledáme zejména digitální eskamotéry, event managery a dvě blonďaté asistentky našemu produkčnímu. Uvažuji o stěhování agentury do pavilonu Z na BVV, kde nám nabízejí dostatečné prostory pro naše zvýšené potřeby,“ uvedl Pavel Marek, Managing director MARCO BBN.

Jak jsme dosáhli takového výsledku ze dne na den? Pečlivě vybraným kontaktům jsme poslali directmail s nabídkou VIP vstupenek utkání českého národního týmu na MS v hokeji v Praze. „Do získání vstupenek jsme investovali hodně času. Kolegové se pravidelně střídali ve frontě před trafikou na Palackého, manželka upekla koláče a já jim vozil čaj. Udělali jsme si toho takový dvoudenní piknik,“ doplnil Pavel Marek.

„Vstupenky zahrnují i catering, osobně jsem byl zkontrolovat, jestli v O2 Areně nezapomínají na okurku do cheeseburgerů,“ doplňuje Petr Marek, Executive Manager MARCO BBN.

Vstupenky jsme rozdali první tisícovce kontaktů, která se nám ozvala. Další tisíce nových zákazníků musí počkat do příštího MS nebo Olympiády v ČR.