Je nás zase víc! MARCO BBN posílilo o dva borce

Květen 02, 2017
David-Filip
Nové příležitosti a noví klienti si žádají také nové posily týmu. A tak se MARCO BBN opět rozrostlo – tentokrát o dva nové account managery.

Ostřílenému markeťákovi Davidu Benešovi je osmačtyřicet let a první zkušenosti s reklamou získával hned po vysoké škole v devadesátých letech, kdy v pražské reklamní agentuře začínal jako tiskový produkční. A i když cestou z Prahy do Brna kotvil na mnoha místech republiky, stále zůstával věrný oboru. Do MARCO BBN přišel David z brněnské direct marketingové agentury, kde měl na starost klienty jako ČSOB, Česká pojišťovna či DIRECT pojišťovna. V MARCu nastoupil na pozici Key Account Managera  pro jednoho z největších výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků a služeb v České a Slovenské republice, společnost HARTMANN-RICO. David je ženatý, má dvě dcery a dva kocoury. Nejlépe si odpočine při horských túrách Krkonošemi a Orlickými horami nebo při cyklistických projížďkách, avšak v takové rychlosti, aby se mohl pohodlně kochat krajinou. Případně vyrazí do přírody s košem a nevrátí se, dokud není plný hub. Má rád rock a metal a k němu pivo i víno.

To Filip Fríd svoji kariéru nastartoval nedávno – je mu 26 let a vysokoškolské studium úspěšně ukončil teprve před rokem. Už při studiu však začal s profesionálním marketingem ve strojírenské firmě, pro niž zpracovával komunikační strategie a staral se o web, sociální sítě, SEO a copywriting. B2B marketing se mu zalíbil natolik, že se rozhodl vydat tímto směrem a pokračovat kde jinde, než v B2B marketingové agentuře MARCO BBN. Filip sídlí v naší pražské pobočce, kterou jsme otevřeli loni na podzim. Díky svým předešlým zkušenostem se věnuje hlavně digitálním projektům, analýzám webů, SEO optimalizaci či nastavování PPC kampaní. Jeho největším koníčkem je neustálé vzdělávání a zdokonalování v marketingu a IT a nejraději by všechny informace nasákl jako houba. Také proto zamířil do agentury, kde hodlá ovládnout maximum toho, co marketing nabízí. Když už odtrhne oči od knih a monitorů, jde si rád zahrát frisbee nebo tenis. Miluje také sluncem zalitá rána, nejlépe za zvuků taneční hudby trance.