Jezdíme po Evropě se šedesátiletým traktorem!

Duben 22, 2015
IMG_2834
Jede traktor, je to Zetor, po Evropě s firmou MARCO! Máme velkou radost, že jsme uspěli ve výběrovém řízení a zajišťujeme doprovodný program na jednotlivých zastávkách pátého ročníku evropského turné Zetor Tractor Show 2015. Náš Fun Van již viděli v Irsku a nyní cestuje po Velké Británii.
Jednotlivé zastávky se konají obvykle na farmách ve spolupráci se Zetorem a místním prodejcem. Na místě ukázky jsou k dispozici ukázkové traktory včetně příslušenství, které si návštěvníci mohou vyzkoušet.
„MARCO zajišťuje doprovodný program turné. Obrandovaná dodávka s přívěsem přiveze historický traktor Zetor 25K, který se v brněnské továrně vyráběl v letech 1947–1961. Další atrakcí je nafukovací stan pojmenovaný Zetor Gallery on the Road. V něm návštěvníci akce najdou tablet s historií značky Zetor od založení po současnost na přehledné interaktivní časové ose. Na místě je také televize s prezentací nových produktů Zetor a videokoutek, v němž mohou návštěvníci říct, co pro ně značka Zetor znamená,“ popsal řešení Pavel Marek, Managing Director MARCO BBN.
Návštěvníci se mohou zúčastnit soutěže o tablet, který se losuje na každé zastávce. A kromě toho je pro ně připravena dlouhodobá soutěž o letecký zájezd do Prahy, která zahrnuje i výlet do brněnské Zetor Gallery.
Zetor Tractor Show 2015 trvá od dubna do listopadu. Za tu dobu navštíví Irsko, Spojené království, Polsko, projede Českou republikou, Slovenskem, Francií, Německem, Švýcarskem, Litvou, Norskem, Švédskem, Řeckem a Maďarskem.