Jsme certifikovaným Google Partnerem

Září 14, 2017

Uvažujete o inzerci v síti Google a hledáte profíka, který vám ji dokáže naplánovat a nastavit tak, abyste se vám každá investovaná koruna několikrát zhodnotila? Pak vězte, že u nás v MARCu najdete borce prověřené na těch nejpovolanějších místech. Získali jsme totiž status certifikovaného partnera Google pro inzerci ve vyhledávací síti.

Co od toho očekávat? První a nejdůležitější podmínkou, kterou musí Google Partner splnit, je získání certifikace Google AdWords, tedy profesionální akreditace nabízené společností Google uživatelům, kteří prokáží znalosti základního i pokročilého používání služby AdWords. Touto certifikací společnost Google potvrzuje, že daného uživatele uznává jako odborníka na internetovou inzerci. Krom toho musíme také vykazovat náležitý růst vlastních i klientských tržeb a neustále rozšiřovat okruh svých zákazníků.

Pokud tedy potřebujete pomoct s inzercí na webu, pak se na nás neváhejte obrátit i s těmi nejméně skromnými požadavky. Budeme pro vás vytvářet a optimalizovat reklamy, které se zobrazují ve vyhledávání Google, a poradíme vám s vhodnou strategií používání klíčových slov i plánováním rozpočtu.