Jsme lídrem v implementaci nástrojů automatizovaného marketingu

Leden 13, 2016

Automatizovaný marketing přestává být jen moderním a tak trochu tajemným termínem pro ohromení klientů. Automatizace v marketingu skutečně funguje a stala se jedním z nejvýraznějších fenoménů moderního marketingu. Jsme hrdí na to, že MARCO patří na tomto trhu od samotného začátku mezi lídry. Během minulého roku jsme se stali hlavním certifikovaným partnerem pro systém automatizovaného marketingu SALESmanago v České Republice a aktuálně jednáme o podobné spolupráci i s některými dalšími předními vývojáři a dodavateli nástrojů automatizovaného marketingu.

Naši specialisté publikují na téma automatizovaného marketingu články v odborných mediích nebo přednášejí na marketingových konferencích, z nichž nejvýznamnější bylo říjnové MARKETING CHALLENGE FORUM. Především však máme za sebou už desítku úspěšných projektů, ve kterých hraje automatizovaný marketing hlavní roli při řízení konkrétní kampaně. Na detaily z vybraných projektů úspěšných implementací se můžete podívat v referencích na našem webu.

A co říkají na přínos automatizovaného marketingu naši klienti? Přesvědčte se sami:

„Systém automatizovaného marketingu nám výrazně usnadnil cílenou komunikaci se zákazníky. Umožnil nám oslovit efektivně zákazníky ve správný okamžik a nabídnout jim naše služby tehdy, kdy o nich zrovna uvažují.
Díky dobrému nápadu na začátku a profesionálnímu přístupu agentury Marco při zavadění a laděni systému dnes využíváme nástroje automatizovaného marketingu jako standardní nástroj pro naši práci.“
Ing. Tomáš Moravec
Ředitel úseku Realizace expozic, Veletrhy Brno, a.s.

„Chtěl bych za naši společnost vyjádřit maximální spokojenost se systémem SALESmanago i s dalšími službami, které se týkají servisu a poradenství. Oceňujeme přehlednost nástroje automatizovaného marketingu SALESmanago a jeho srozumitelnost. Využíváme ho jako výborný nástroj pro propojení marketingu s obchodem, přičemž nám generuje nové potencionální klienty. Tento produkt považuji za velmi sofistikovaný. Nezanedbatelným je ale i osobní přístup Marco a vstřícnost při řešení našich specifických požadavků, bez kterého by byl systém „jen“ softwarovým nástrojem.“
Karel Kačmáček
jednatel společnost Ford Kačmáček

Obecně se firmy, které se rozhodly pro využití marketingové automatizace – především pro Lead Scoring a Lead Nurturing – shodují v těchto přínosech:
-        nákupní proces se zkrátil o cca 50 %
-        evidují výrazné zvýšení obratu
-        daří se jim uzavírat až o 50 procent více obchodů a o třetinu se přitom snížily náklady na nový obchodní případ
-        za jeden z největších přínosů automatizace je pak považována neomezená možnost segmentace stávajících i potenciálních zákazníků

A co vlastně takový systém automatizovaného marketingu umí?

Z těch hlavních funkcionalit to je především:
 vytváření personalizovaných e-mail marketingových kampaní,
 management, realizace a vyhodnocování on-line marketingových kampaní,
 vytváření automatizačních pravidel s dynamickým obsahem,
 průběžné statistiky návštěvnosti www stránek, včetně měření aktivit na úrovni konkrétních identifikovaných uživatelů,
 nástroje pro lead nurturing,
 on-line formuláře,
 nástroj na realizaci SMS kampaní,
 tvorba aplikací pro sociální média,
 vytváření www microsites,
 CRM systém pro obchodníky s automatizovaným upozorňováním na aktivity prospektů a zákazníků,
 lead scoring
a má mnoho dalších užitečných funkcí, na které se můžete detailně podívat na našem  speciálním webu www.automatizovanymarketing.cz. Tady taky najdete možnost pro přihlášení na webinář, prostřednictvím kterého vám můžeme podrobněji ukázat a vysvětlit, jak automatizovaný marketing funguje.

Víte, jaké jsou hlavní rozdíly mezi klasickým emailovým marketingem a automatizací ve vedení Lead Nurturing kampaní? Podívejte se na evoluční schéma „homo marketinguszde.