Brno

MARCO reklamní agentura, spol. s r.o.
Palackého třída 186, 612 00 Brno
IČ 60702265, DIČ CZ60702265
Společnost zapsána u KOS v Brně, oddíl C, vložka 14776
Petr Marek, Executive Director
Tel.: +420 532 300 060

Praha

MARCO reklamní agentura, spol. s r.o.
Bieblova 1227/19, Praha 5
Pavel Marek, Managing Director
Tel.: +420 777 797 388, Tel: +420 251 560 640

BBN International

www.bbn-international.com

Náš tým

Pavel Marek
Pavel Marek
Managing Director
E: pavel.marek@marco.eu
T: 532 30 00 77
petr_02
Petr Marek
Executive Director
E: petr.marek@marco.eu
T: 532 30 00 66
David-Benes
David Beneš
Key Account Manager
E: david.benes@marco.eu
T: 532 30 00 72
Jana-Jaskulkova
Jana Jaskulková
Account Manager
E: jana.jaskulkova@marco.eu
T: 532 30 00 74
tom_02
Tomáš Pelikán
New Business Director
E: tomas.pelikan@marco.eu
T: 532 30 00 60
ap~9734969
Aleš Aujeský
Production, Account Manager
E: ales.aujesky@marco.eu
T: 532 30 00 68
katka_02
Kateřina Hermanová
Account Manager
E: katerina.hermanova@marco.eu
T: 532 30 00 67
sam
Samuel Varga
Digital Manager
E: samuel.varga@marco.eu
T: 532 30 00 69
juraj
Juraj Hatlas
Graphic Designer
E: juraj.hatlas@marco.eu
T: 532 30 00 75
marco_pull
Michal Pullmann
Art Director
E: michal.pullmann@marco.eu
T: 532 30 00 79
1_honza_k_02
Jan Kvasnička
Art Director
E: jan.kvasnicka@marco.eu
T: 532 30 00 60
ondra_02
Ondřej Vrtěl
Digital Specialist & DTP
E: ondrej.vrtel@marco.eu
T: 532 30 00 76
Barbora-Sittova
Barbora Sittová
Content & PR Manager
E: barbora.sittova@marco.eu
T: 532 300 071
Petr_Ludva_cb
Petr Ludva
DTP
E: petr.ludva@marco.eu
T: 532 30 00 70
tana_02
Taťána Marková
Accountant
E: ucetni@marco.eu
T: 532 30 00 63
hanka_02
Hana Červinková
Office Manager
E: hana.cervinkova@marco.eu
T: 532 30 00 60
tomas_sykora
Tomáš Sýkora
Digital Marketing Specialist
E: tomas.sykora@marco.eu
T: 532 300 060