Marco a brandoví experti z wob společně pro Inoutic

Leden 30, 2017

Spolupráce v rámci mezinárodní sítě BBN, jejíž součástí jsme již víc než 15 let, opět získává reálnou podobu ve formě konkrétních projektů. Tentokrát jsme spojili síly s jedním z největších evropských expertů na budování značky, přední německou B2B agenturou wob. Společně budeme pracovat na posílení pozice značky našeho dlouholetého klienta, firmy Inoutic, na evropských trzích.

MARCO BBN, společně s německou agenturou wob, bude díky úspěchu v rozsáhlém výběrovém řízení realizovat projekt repositioningu značky Inoutic ve střední a východní Evropě. Inoutic, který má centrálu rovněž v Německu, je předním evropským výrobcem okenních profilů a součástí skupiny Inoutick/Deceunick. MARCO BBN pro českou pobočku Inoutic, pod kterou spadá i Slovensko a Maďarsko, už více jak dva roky zajišťuje služby v oblasti B2B komunikace.

Projekt, jehož primárním cílem je posílení postavení firmy na trhu, půjde cestou brand repositioningu. Tedy nového nastavení vnímání značky Inoutic a posílení její pozice nejen v B2B segmentu, ale i u koncových B2C zákazníků. Součástí projektu bude návrh nové strategie pro řízení značky, srozumitelné podání silného příběhu, který za značkou stojí, sjednocení komunikace značky ve všech zemích, kde Inoutic působí (Německo, ČR, Slovensko, Maďarsko, Polsko a balkánské země), zpracování brand booku a ve spolupráci s klientem také nová definice hodnot, které se ke značce vážou.