Marco dokončilo projekt pro Richter + Frenzel

Srpen 02, 2018

Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o radost, která teď v naší agentuře panuje. Úspěšně jsme totiž dokončili a předali větší konzultační projekt pro společnost Richter + Frenzel. Cílem bylo vypracovat analýzu stavu marketingu v kontextu konkurenčního prostředí a navrhnout marketingovou strategii, která by byla zaměřena na využití digitálních nástrojů a kanálů.

„Hned po prvním setkání bylo vidět, že jsme si obě strany padly do oka. Klientův tým jsou velmi příjemní lidé plní inspirace a chuti podpořit naše nápady. Jsem moc rád, že můžeme s Richter + Frenzel spolupracovat a díky tomuto projektu se zase dále rozvíjet a posouvat,“ říká Pavel Marek, ředitel marketingové agentury MARCO. Během tříměsíční realizace jsme s týmem klienta absolvovali dva půldenní workshopy, využili metodiku BBN Navigator a dodali výstupy v dohodnutém rozsahu.

Profesionální přístup, propracovaná metodika a velká snaha o pochopení potřeb klienta a specifik oboru, ve kterém působí. Jednoduché, výstižné vizualizace a třešničkou na dortu byla i příjemná komunikace,“ popsal Juraj Klembara, generální ředitel Richter + Frenzel.