Marco rozšiřuje svůj tým! Tentokrát o online

Únor 04, 2019

Technologii nezastavíte, ale můžete se jí přizpůsobit. Třeba tím, že přiberete do týmu novou posilu. Naši online partu od podzimu posílil digitální manažer Martin Brhel. Pětadvacetiletý Martin studoval na Mendelově univerzitě obor Odpadové hospodářství, kam nastupoval jako ekologický nadšenec s cílem zachránit planetu. Bohužel pro planetu, ale naštěstí pro Marco, se postupem času rozhodl vydat jiným směrem a přičichl k online marketingu.

To začalo zcela nevinně, když ho při surfování na internetu obtěžovaly všude vyskakující reklamy. Martin pátral, odkud přicházejí a jak fungují, až ho tento koníček začal časem živit. V oboru se vzdělával pomocí řady kurzů a školení (Sklik, Google digitální garáž, WordPress, sociální sítě a další). Pro realitní kancelář Century 21 Bonus Brno tvořil webové stránky, staral se o sociální sítě a mailing. Marketingovou strategii a webové stránky později vypracoval také pro moravské vinařství.

V Marcu pomáhá Martin klientům se sociálními sítěmi, online kampaněmi a firemními weby. K nám do firmy vnesl mladistvého online ducha a probudil ekologické cítění. Ve svém volném čase je nadšeným fotbalistou a velmi rád také cestuje a objevuje odlišné kultury.

br05354
br3138704