MARCO zorganizovalo autogramiádu Zbrojovky v AVIONU

Srpen 06, 2012

avion-27

Několik desítek fotbalových fanoušků se ve čtvrtek 2. srpna sešlo v prostorách obchodního nákupního centra AVION Shopping Park Brno. Důvodem byla autogramiáda brněnského fotbalového klubu FC Zbrojovka Brno, která v právě začínající sezoně opět nastupuje v první fotbalové lize. Agentura MARCO se podílela také na kampani, která o autogramiádě informovala.

Prostory AVION Shopping Park Brno jsme připravili tak, aby ještě před oficiálním programem mohli své umění předvést starší žáci klubu. Došlo tedy i na slalom mezi kužely a „nožičky“. Hlavní program začínal v 17 hodin, kdy výkonný ředitel klubu Martin Maťašovský a hráči Zbrojovky představili nové dresy. Prezentace se z hráčského kádru zúčastnili útočník Petr Švancara, obránce Josef Kaufman, brankářská jednička Martin Doležal a záložníci Pavel Zavadil a Milan Lutonský.

Hráči se podepisovali svým fanouškům a s některými z nich si i zasoutěžili o permanentku na zápasy Zbrojovky či o klubovou šálu. Po skončení autogramiády se fanoušci mohli nechat vyfotografovat se svými oblíbenými hráči před speciální fotostěnou. Agentura MARCO se podílela jak na přípravě, produkci a organizaci autogramiády. Náš tým byl po celou dobu na místě a zajistil hladký průběh celé akce.