MARCOgejms: Jak jsme to skouleli s koulemi

Září 30, 2016

K babímu létu v Marco BBN už tradičně patří sportovně-zábavní klání MARCOgejms. Neformální setkání týmu MARCO s klienty a přáteli agentury se letos konalo už po dvaadvacáté. Síly jsme tentokrát změřili na bowlingové dráze v brněnském Bowlingu Stodola, a to jak v souboji týmů, tak i v soutěži jednotlivců.

Ačkoliv něžná část osazenstva bojovala hrdinně, na „bedně“ nakonec stanuli tři borci. Nejlepším hráčem večera se stal a pohár pro mistra dráhy tak urval Zdeněk Pokorný reprezentující našeho dlouholetého klienta Auto Pokorný. V patách mu byl náš senior account manager Honza Hermann, který se po lítém souboji musel spokojit se stříbrem. Trojku nejlepších pak uzavřel Milan Hradil ze společnosti Visitech, který bral cenné kovy jako jediný hned dvakrát – v soutěži jednotlivců i skupin. Nejvíce bodů společně naházel tým vedený naším account managerem Tomášem Pelikánem, za který dále kromě sběratele medailí Milana Hradila bojovaly naše Marco ženy Táňa Marková, Katka Marková a Hanka Červinková.

Energii sportovcům po celý večer doplňoval starostlivý catering Bowlingu Stodola a Jirka Holánek z rodinného Vinařství Holánek, který klání osobně doprovodil prezentací výběrových vín.