Marketingový tým Marco posílil o nového člena

Květen 27, 2016

Naší novou posilou na pozici Account Managera je od května marketingová nadšenkyně Iva Strouhalová. Iva se bude starat o multikanálové kampaně našich významných klientů v oblasti průmyslu i akvizici nových projektů.  Jako zkušená copywriterka pak obohatí obsahovou a PR sekci a společně s Content and PR Directorem Alešem Řiháčkem bude naše zákazníky zásobovat kvalitním obsahem pro online i offline média.

Iva vystudovala žurnalistiku a mezinárodní vztahy na brněnské Masarykově univerzitě. Profesionální rozhled si rozšířila během studia médií na britské Loughborough University a také díky tříměsíční stáži v kulturní sekci českého velvyslanectví ve Washingtonu. Působila jako redaktorka v brněnské redakci deníku MF Dnes, dále pak jako copywriterka v PR agentuře Myš Maš PR. Zkušenosti z mediální i PR sféry pak uplatnila na marketingovém oddělení soukromé vysoké školy B.I.B.S., kde poslední rok působila jako PR specialistka.

Kromě psaní a marketingových vychytávek baví Ivu především sport. Bývalá házenkářka dnes tráví volný čas většinou s činkami v posilovně nebo s běžeckými botami na nohou. Kalorický výdej pak nejraději kompenzuje degustací vína a nejrůznějších mezinárodních pochoutek a nebojí se stoupnout si za plotnu i sama.