MBG buduje značku s pomocí našeho PR

Únor 05, 2013

mbg_logotyp

Společnost MBG ze Zábřehu na Moravě, která je výrobcem a dodavatelem vybavení prodejen, se v roce 2013 rozhodla zvýšit povědomí o značce. Pro spolupráci především v oblasti public relations si vybrala naši agenturu.

„Od PR očekáváme zviditelnění a odlišení značky MBG na trhu. Jedním z témat komunikace bude v prvním pololetí roku 2013 oslava 20. výročí naší firmy,“ uvedl manažer pro externí komunikaci MBG Petr Melichařík. „Jsme rádi, že můžeme naše služby poskytovat dalšímu klientovi v segmentu B2B, který se postupně stává naší doménou. Se společností MBG spolupracujeme v oblasti marketingu od poloviny loňského roku, PR se stává dalším kamínkem do mozaiky služeb, které poskytujeme,“ komentoval start spolupráce v public relations výkonný ředitel MARCO BBN Petr Marek.

Společnost MBG je jedničkou na tuzemském trhu ve výrobě vybavení čerpacích stanic. Specializuje se na komplexní řešení vybavení prodejen. Své výrobky vyváží také do evropských zemí, například do Rakouska, na Slovensko, do Slovinska, Rumunska, Bulharska, na Ukrajinu.

Mezi její současné cíle patří vstup na německý trh. Mimo čerpacích stanic vybavuje také knihkupectví, prodejny tabáku, prodejny počítačových her a další provozy, ve kterých záleží na prezentaci zboží. V současné době zaměstnává 100 zaměstnanců a je tak významným regionálním zaměstnavatelem. V Zábřehu má několik provozů – zámečnickou dílnu, stolárnu, montáž, plastovou výrobu a lakovnu.