Navrhli jsme logo prostějovským boxerům

Březen 17, 2014

Rohování neboli box je podle Wikipedie nejrozšířenějším individuálním sportem na světě. No jakpak by ne, vždyť tento tradiční sport od 18. století sofistikoval potřebu mnoha mužů vybít nahromaděný adrenalin jednou z nejpřirozenějších forem – dát někomu „na ústa“. A i když tuto potřebu nesdílíme všichni, pořád se na dva boxující soupeře pěkně dívá, o čemž svědčí úspěchy filmů Zuřící býk, série o Rockym nebo ze současnějších One Million Dollar Baby.

I nás box fascinuje do té míry, že jsme rádi přijali nabídku klub DTJ Prostějov na vytvoření nového loga. Požadavek zněl jasně: chceme něco dynamického, úderného, něco, co soupeřům nažene strach. Po několika návrzích proto zvítězilo logo, které reflektuje význam zkratky v názvu prostějovských boxerů – DTJ znamená Dělnická tělovýchovná jednota. Můžeme při tom vzpomenout na bývalého amerického boxera těžké váhy Jamese Butlera, který proslul pod přezdívkou Harlem Hammer – kladivo z Harlemu.

Přejeme prostějovským rohovníkům, aby jim logo od nás přinášelo mnoho úspěšných zápasů, bodů a rozdaných knock-outů. – See more at: http://marco.eu/novinka/navrhli-jsme-logo-prostejovskym-boxerum#sthash.pOYwLlYX.dpuf