Odstartovali jsme spolupráci s HARTMANN-RICO

Duben 27, 2017

Je nám velkou ctí, že se již můžeme podělit o událost, která hýbe naší agenturou už pár měsíců. Na začátku letošního roku jsme se stali oficiálním dodavatelem marketingových služeb pro společnost HARTMANN-RICO v České republice a na Slovensku. U tohoto lídra v oblasti zdravotnických produktů a služeb jsme uspěli na základě vícekolového výběrového řízení, v němž se vybírali dva vítězové. V náročném klání jsme porazili nejen lokální české, ale i významné mezinárodní marketingové agentury.

Nyní je již spolupráce v plném proudu a probíhá napříč mnoha odvětvími, v nichž společnost HARTMANN-RICO působí – od moderních prostředků osobní diagnostiky jako jsou domácí testy Veroval či populární tlakoměry Tensoval, přes produkty určené nemocnicím, ambulancím či pečovatelským domům, až po sofistikované poradenské programy. Také MARCO BBN, coby full service marketingová agentura, při spolupráci s HARTMANN-RICO zapojuje plnou škálu svých znalostí a služeb. Za sebou již máme společné projekty z oblasti e-mailingu, direct mailingu, POS produkce i úspěšné eventy, pracujeme na rozsáhlých webových projektech či marketingových strategiích.

HARTMANN-RICO je jedním z nejvýznamnějších tuzemských výrobců a distributorů zdravotnických a hygienických výrobků. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Německu a na jejích úspěších se v České republice podílí více než 1200 zaměstnanců.

Těšíme se na mnoho společných úspěšných projektů, díky kterým bude HARTMANN vždy „o krok dál pro zdraví“.