Online oddělení se pyšní novým kolegou Tomášem Sýkorou

Listopad 16, 2020
Pelikán, Vrána, Sýkora… jako by v naší agentuře pracoval každý s ptačím příjmením! Zní to trochu legračně, když spolu jdou kolegové na jednání, ale jinak se s naším novým kolegou Tomášem Sýkorou nenudíme ani v kanceláři. Tomáš obsadil volnou židli v online oddělení a stará se o digitální prostředí našich klientů z pozice Digital Marketing Specialist.

Přestože Tomáš nedávno oslavil teprve čtvrtstoletí, na svém kariérním kontě už toho má více. Rodilý Brňan se po střední škole vydal studovat obor Ekonomie podniku a management, ale nebylo to přesně tím, co by chtěl v životě opravdu dělat.

Jeho kroky zamířily do Notina, kde pracoval na performance marketingovém oddělení jako Promotions and Emailing executive. Následně spojil své síly s firmou DG Tip, kde vybudoval kompletně nový brand a e-shop, který zastřešoval po všech stránkách.

Pandemie ho přinutila vyzkoušet si půl roku freelancingu, kdy se věnoval Digital Marketingu, webovým stránkám a webdesignu. V Marco má na starosti digitální marketing komplexně, a to PPC, SEO, emailing, tvorbu stránek i landing pages.

Marketing si oblíbil natolik, že se mu věnuje i ve volném čase, zkouší nové nástroje a prohlubuje si znalosti. Kromě toho je to ale také aktivní hráč futsalu, malé kopané a rozhodčí, čemuž se věnuje již přes osm let. Podíval se i na celostátní soutěže a v malé kopané je na listině rozhodčích pro první českou ligu. Jak sám říká, kromě toho, že navíc rád cvičí a cestuje, nepohrdne ani dobrým jídlem, pivem či vínem.