Pohneme letos opět Brnem? Podpořte nás!

Září 14, 2016

V loňském ročníku ankety Brno TOP 100, kterou pořádaná časopis Brno Business & Style, jsme se historicky poprvé umístili mezi stovkou nejvýznamnějších firem, které hýbou Brnem.

brno_top_100_2015

Máme radost z toho, že to nebyl náhodný „výstřel“ a že máme šanci dokázat i v letošním 14. ročníku ankety, že mezi hybatele brněnského společenského a obchodního života trvale patříme. Děkujeme všem, kdo pro nás v prvním, čtenářském kole ankety hlasovali. Díky vašim hlasům jsme získali nominaci v kategorii Firmy.

Věříme, že nominaci potvrdíme i ve finálovém umístění, o kterém rozhodují zástupci nominovaných institucí. Pokud mezi ně patříte, můžete nás podpořit svým hlasováním do 28. září zde.

Anketa si klade za cíl vybrat a ocenit sto výjimečných osobností, organizací a firem. Snaží se tak podpořit a zviditelnit vynikající osobnosti a organizace, které se svojí prací významně podílejí na kvalitě života v Brně a prezentují naše město v rámci celé České republiky. Cílem ankety je také zvýraznit povědomí o podnikatelské činnosti v Brně, zvýšit prestiž firem a podniků, které zde působí.
Výsledky letošního ročníku ankety Brno TOP 100 budou uveřejněny v časopisu Brno Business & Style 5/2016.