Automatizovaný marketing – CCV, s.r.o.

Projekt CCV

CCV Poskytujeme komplexní dodávky ve vývoji, poradenství a implementaci logistických řešení (Warehouse Management System nebo systém skladové evidence) a podnikových informačních systémů (ERP System), jejich nadstavbových řešení (CRM, Business Intelligence a dalších softwarových aplikací pro vybrané oblasti podnikání.

Má čtyři divize a tři pobočky. Sídlí v Brně (divize CCV Business Solutions, CCV Customer Service a CCV eGovernment) a v Opavě (CCV eBusiness). Je také v Nitře na Slovensku (CCV Informačné systémy).

Službám CCV Informační systémy důvěřuje více než 1 500 společností různých velikostí z České republiky a Slovenska, kteří dlouhodobě využívají řešení CCV.

Cíl kampaně:

Cílem kampaně bylo rozšíření portfolia potenciálních klientů, kteří mají zájem o semináře. Přesnější segmentace stávajících i potenciálních zákazníků a efektivní lead nurturing.
Naše práce zahrnovala konzultace s klientem a následné vytvoření strategie a plánu pro využití automatizovaného marketingu, tak aby splňoval definované požadavky a cíle klienta. V rámci realizace jsme implementovali systém a dle specifických potřeb klienta nastavili marketingový cloud (SALESmanago). Součástí projektu bylo vyškolení pracovníků, kteří se systémem aktivně pracují, aby jej dokázali efektivně využívat pro zvýšení úspěšnosti získávání nových obchodních případů.
V rámci této konkrétní marketingové kampaně jsme vytvořili sady kreativních newsletterů rozesílaných přes nástroj automatizovaného marketingu na databázi stávajících klientů, ale i novým potenciálním klientům.
Na základě požadavků klienta jsme nastavili automatizační pravidla pro mailing včetně tvorby formulářů a pop-up oken nebo pravidel pro hodnocení bonity kontaktů na základě jejich aktivity.
V rámci naší spolupráce stále poskytujeme podporu a celkovou správu systému pro automatizovaný marketing a pomáháme s monitoringem a vyhodnocováním výstupů.

Web: www.ccv.cz

CCV_Newsletter_600px_04-final_ToP
xxxxx_CCV_IS_Newsletter_2015-10-page-001