Barceló Brno Palace Hotel

Barceló Brno Palace Hotel

projekt/kampaň:

Luxusní brněnský hotel otvírá

popis řešení:

Hotel otvíral v únoru 2012. K jeho etablizaci na špici brněnských ubytovacích příležitostí jsme využili reklamní kampaň (outdoor, print, radio), public a media relations (setkání s novináři, komentované prohlídky pro veřejnost). PR kampaň jsme vedli kontinuálně prvního půl roku od otevření.

Někteří zůstanou jen přes noc, jiní na víkend. Někdo přijede jednou, někdo se rád a pravidelně vrací. V jeden den se zde může potkat prezident republiky s rockovou hvězdou, slavným hokejistou nebo gastronomickou novinářkou. Vdechnout hotelu příběh je prostě sexy. My jsme tento příběh psali pro brněnský hotel Barceló Brno Palace.

První kapitolu jsme napsali v únoru 2012, kdy hotel otvíral. Pozvali jsme novináře na neformální snídani s představiteli hotelu a povyprávěli jim příběh příchodu mezinárodního hotelového řetězce Barceló do Brna. Další kapitoly vznikaly postupně. Když se v hotelu ubytoval legendární kanadský hokejista Steve Yzerman, nabídli jsme brněnským „sporťákům“ tučné sousto a pro některé z nich nezapomenutelný zážitek ze setkání s dlouholetým kapitánem Detroit Red Wings.

Zážitky ale nabízíme i nenovinářům, lidé chtějí být součástí příběhů. Při komentované prohlídce vedené ředitelem hotelu se návštěvníci mohli podívat i do míst, kam se běžný host nedostane. Třeba na střechu nebo do hotelové kuchyně.

A právě kuchyně je dalším bohatým zdrojem kapitol příběhu, který pro hotel píšeme. A to jak v médiích, tak na sociálních sítích. Vlastní příběh restaurace jsme rozvinuli na jejím webu www.palazzorestaurant.cz, který jsme vytvořili.

02_Barceló_kampaň