Kampaň Brother Business Smart

Multifunkční zařízení pro chytré malé a střední firmy. To je nová řada Brother Business Smart. Realizovali jsme launchovací kampaň, která spočívala nejen v lokalizaci mezinárodní kampaně na české prostředí. Kampaň byla spuštěna letos v lednu, nyní máme výsledky.
Kampaň běžela převážně online s využitím videoreklamy, bannerů a onlině PR článků, ale také s podporou tiskové inzerce. Veškerý provoz byl směřován na microsite kampaně www.brotherprint.cz, kterou jsme vytvářeli.

“Pro kampaň jsme dělali překlad a dabing videí, návrh vizuálu, vytvoření microsite, bannerů, podkladů pro inzerci a obsahu,” informoval Pavel Marek, Managing Director MARCO BBN.

Hlavním sdělením kampaně Brother Business Smart bylo chytré řešení tisku a práce s dokumenty v malých a středních firmách. Dvě z videí vtipnou formou ukazovala na problémy kancelářského života a jejich nepříliš praktická řešení. Třetí video je čistě produktové.

pripadova_studie_Brother_2
“Dosáhli jsme přes 2,7 milionů zobrazení bannerů, 271 tisíc zobrazení videí a téměř 13 tisíc návštěv webu. Navíc již začínáme pozorovat výsledky na prodejích,” uvedl ředitel Brother International CZ Zdeněk Kapusta.
Další kampaň pro Brother plánujeme na jaro.
nahled_videoad
Business_Smart_banner_1000x200px_s_prostorem_na_video
Business_smart_banner_300x600
inzerce
Business_Smart_banner_728x90
screenshot-brotherprint.cz 2015-01-29 09-12-31