BUSINESS LEASE – Kampaň Firemní mobilita

bl_001

Firma Business Lease vznikla v Holandsku v roce 1989 jako součást rodinné společnosti Autobinck Group a jak sama říká, její největší vášní je mobilita. Věnuje se operativnímu leasingu a má přímý přístup ke konceptům chytré mobility. Business Lease tak plně funguje také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a v České republice.

A právě české pobočce jsme po úspěchu v tendru pomohli rozjet velkou B2B kampaň využívající prvky Account-Based-Marketing strategie zaměřenou na firemní mobilitu. Založili jsme landing page www.firemni-mobilita.cz, jejíž cílem je seznámit nové potenciální zájemce o operativní leasing s možnostmi společnosti Business Lease a zároveň předat stávajícím klientům nové informace o správě vozového parku v jejich firmě.

Z nové landing page jsou pak čtenáři vedeni k dalším možnostem, a to ke stažení e-booku nazvaného 5 kroků k firemní mobilitě, ve kterém je krok za krokem seznámíme s tím, jak se efektivně postarat o mobilitu ve své práci. Představíme jim jednotlivé postupy od celkové analýzy přes nastavení a kontrolu, nákladové řízení, aktivní poradenství až po průběžnou optimalizaci. E-book je určen kromě finančních ředitelů těm, kdo hledají způsoby, jak efektivně nakládat s finančními prostředky (majitelé či jednatelé firem, fleet manažeři).

Na závěr e-booku jsme připravili pro každého zájemce možnost stáhnout si i interaktivní checklist. Ten umožní všem, co mají správu vozového parku na starosti, aby měli seznam jednotlivých činností pohromadě a nic při pravidelné správě nevynechávali.

Kampaň jsme připravovali během dvou měsíců a komunikaci s klientem stěžovalo období koronavirové pandemie. Veškerá setkání probíhala na dálku pomocí videohovorů a s klientem došlo k osobní schůzce až po spuštění kampaně. I přes tyto komplikace vše probíhalo hladce a se stejnou efektivitou, jako bychom se setkávali osobně.

Do digitální kampaně jsou zahrnuty i výsledky práce externího call centra.

Kampaň byla podpořena PPC reklamou, ve které jsme použili inovativní reklamní formáty a lead gen funkce sítě LinkedIn. Kampaň jsme také podpořili na sociálních sítích.

Během šesti týdnů zhlédlo stránku 1845 návštěvníků a získali jsme 41 leadů.

Marco zajistilo také kompletní grafiku. V současné době s klientem spolupracujeme na rozvíjení lead generation kampaně pro podzimní část roku a zároveň na propagaci dalších unikátních výhod této společnosti.

bl_01 bl_03bl_04