ČSOB NaZdraví

Banka ČSOB se snaží přiblížit svým klientům a nabídnout jim nový zážitek s bankou. Zároveň podporuje aktivní život a pohyb. Proto se rozhodla podpořit sportovní akce v sedmi krajích České republiky a zprostředkovat svým klientům netradiční sportovní zážitky. V rámci projektu ČSOB NaZdraví si tak zákazníci mohli spolu se svojí bankou zaběhat, zaplavat, projet se na kole i na in-line bruslích, vyzkoušet si extrémní překážkový závod anebo si vybrat sportovní disciplínu pro svoje děti.

Zadání:

Úkolem pro agenturu bylo celkové zajištění a produkce akcí ČSOB NaZdraví, které se konaly u příležitosti vybraných sportovních událostí pro širokou veřejnost, na nichž se banka ČSOB podílela jako partner. Hlavním cílem bylo oslovení a akvizice sportovců a dalších návštěvníků akce. Dále pak vytvoření prostoru pro setkávání a navrhnutí nabídky pro prémiové klienty, vytvoření dětské zóny a celková propagace.

Součástí zadání bylo i vytipování vhodných sportovních akcí pro veřejnost v různých regionech České republiky, které budou mít dostatečnou návštěvnost i mediální pokrytí.

Realizace:

Nalezli jsme vhodné sportovní akce a zahájili jednání o partnerském plnění. Připravili jsme vhodné a variabilní řešení stanů na sportování pro děti i pro rodiče a také jsme připravili výrazný branding na všech akcích. Spolu s našimi partnery jsme vytvořili cvičební program pro děti i pro rodiče.

Výsledek:

Projekt ČSOB NaZdraví se uskutečnil na sedmi sportovních akcích v sedmi krajích ČR. Pořadatelům závodů jsme nabídli přidanou hodnotu v podobě programu pro děti, které přišly fandit svým rodičům. Dospělí se mohli zapojit do cvičení pro nadační fond Světluška. Pro klienty ČSOB jsme připravili zdravé občerstvení a relaxační zónu pro odpočinek. Našimi stany prošly stovky dětí a rodičů. Návštěvníkům akce jsme také nabídli účast v soutěži o poukaz na zájezd.

Přečtěte si více také v našich článcích o projektu:

ČSOB s pomocí MARCO rozhýbe republiku

ČSOB NaZdraví: Gigathlon na Lipně byl plný extrémů

www.csobnazdravi.cz