Kampaň CRM Online pro Dynamicu

1ref4

Společnost Dynamica, a.s. je poskytovatelem a implementátorem CRM a ERP řešení a certifikovaným partnerem společnosti Microsoft.

V rámci naší dlouhodobé marketingové spolupráce jsme pro tohoto klienta na klíč realizovali kampaň na podporu prodeje systémů řízení vztahů se zákazníky a řízení firemního obchodu.

Primárním cílem kampaně je získání nových tzv. leadů (potenciálních zákazníků) na nákup systému Microsoft Dynamics CRM včetně poradenského servisu a implementace od společnosti Dynamica. Vzhledem k online charakteru komunikovaného produktu je i primárním komunikačním kanálem kampaně online.

Naše práce zahrnovala konzultace s klientem a následné vytvoření strategie kampaně. Následně jsme navrhli a vytvořili celý kreativní koncept s názvem „Mag(net)ické CRM“. Ke kampani jsme vytvořili novou landing page, na které je odkaz na stažení zkušební verze produktu zdarma, možnost stažení e-booku pro úspěšnou implementaci CRM systémů a možnost registrace na individuální webinář nebo osobní schůzku u klienta. Každá taková akce na webu je automaticky monitorována a generuje nové kontakty. Ke každé akci jsme také navrhli sadu kreativních emailů v rámci lead nurturingu.

Součástí tvorby landing page bylo i natáčení videí přímo s klíčovými lidmi ze společnosti Dynamica – a to jak pro krátké reálné video z firmy, tak pro animované video do hlavního banneru landing page kampaně.

Ke kampani jsme navrhli a realizujeme PPC kampaň v tradičních (Sklik, Google Adwords), ale i některých doposud málo používaných a nových online kanálech.

Kampaň průběžně vyhodnocujeme a umístění PPC bannerů aktuálně optimalizujeme na základě dosahovaných konverzních poměrů.

Podívejte se na landing page kampaně Mag(net)ické CRM!

970x310_ENbanner-linkedin_01

Vizuální koncept celé kampaně je založena na lidech a náš klient si přál ukázat reálné tváře zaměstnanců společnosti, ne „anonymní univerzály z fotobanky“. Některým z nich se před kameru nejdříve moc nechtělo, ale nakonec jsme si přes počáteční ostych a obavy natáčení a focení ve studiu celkem užili. Podívejte se na vybrané momentky:

DYNAMICA_backstage-1 DYNAMICA_backstage-8 DYNAMICA_backstage-19 DYNAMICA_backstage-29 DYNAMICA_backstage-36 DYNAMICA_backstage-59 DYNAMICA_backstage-68 DYNAMICA_backstage-88 DYNAMICA_backstage-91 DYNAMICA_backstage-125