KUBOUŠEK GROUP – OSLAVA 25 LET OD ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

Event - KUBOUŠEK GROUP – OSLAVA 25 LET OD ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

Kompletní zajištění 2 denního eventu pro zahraniční hosty a zaměstnance.

VIP akce v Českém Krumlově pro 40 osob. Event byl pojat ve středověkém stylu. Hosty celým večerem provedl Herold – středověký vypravěč, k poslechu hrála renesanční hudba. Program byl také doplněn o vystoupení kejklíře, který svým humorem pobavil všechny přítomné. Po středověké hostině byla pro hosty připravena noční prohlídka města, kterou završil půlnoční ohňostroj. Celý program byl v Anglickém jazyce.

Druhý den jsme pro klienta zajistili teambuildingový den pro cca 300 zaměstnanců s rodinnými příslušníky v outdoorovém parku na Hluboké. Dopoledne byla pro zaměstnance připravena společná hra. V průběhu odpoledne se k zaměstnancům přidali rodinní příslušníci a program byl volný. Veškeré aktivity outdoorového parku byly plně k dispozici všem hostům. Večer ukončil bohatý raut a diskotéka s míchanými koktejly.

Náš servis zahrnoval návrh vytipování lokalit, zajištění catering a programu pro hosty. Vytváření grafických materiálů, pozvánek, vytvoření speciální videa k výročí 25 let, branding včetně zajištění ubytování pro všechny hosty.