Kuboušek – Prezentace na Mezinárodním strojírenském veletrhu

Pro každoroční účast na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně chtěla firma Kuboušek pro rok 2017 vytvořit novou formu prezentace. Ve spolupráci s architektem jsme proto stvořili zcela nové stánky s novým dispozičním rozmístěním, novou grafikou i celkovým konceptem prezentace firmy.

Hlavním grafickým prvkem se stala kulatá růžice, která představuje jednotlivé divize společnosti a jejich hlavní služby. Přestože šlo původně o návrh určený na brožury a další prezentační materiály, klientovi se líbil natolik, že si vyžádal jeho umístění i na stánek. Tento motiv jsme využili i na puzzle, které dostávali návštěvníci stánku.

Jednotlivé divize společnosti byly představeny prostřednictvím sedmi zastávek, u nichž jsme navrhli formu i obsah. Na některé jsme instalovali tablety s originálními aplikacemi, jinde jsme prezentovali skutečné roboty z nabídky firmy Kuboušek. Pro jednu ze zastávek jsme tvořili animované video, které představovalo celou skupinu a její služby.

V průběhu MSV jsme organizovali také večerní event na stánku klienta pro 100 osob s cateringem a živou hudbou v podání jazzové kapely.

A jak hodnotí akci sám klient?

„Mezinárodní strojírenský veletrh navštěvujeme pravidelně, ale letos jsme potřebovali zcela nový koncept, abychom mohli zákazníkům sdělit informace o nových službách a řešeních, jako je Technologické centrum, Vzdělávací centrum, Akreditovaná kalibrační laboratoř a další. S agenturou MARCO jsme na tomto projektu začali pracovat již na jaře v týmu s panem architektem a díky výtečné kooperaci všech stran jsme se dopracovali k novému konceptu, jak správně naši filozofii vyjádřit. Z naší strany mohu mluvit o velké spokojenosti.“

Vítek Hněvkovský, marketingový manažer KUBOUŠEK EU Holding a.s., www.kubousek.com