Kuboušek – Slavnostní otevření Technologického centra

Firma Kuboušek, dodavatel technologických řešení pro průmysl, je naším dlouholetým klientem, pro kterého pravidelně pořádáme nejrůznější eventy. Nejinak tomu bylo i v případě slavnostního otevření Technologického centra Kuboušek, které bylo zatím zřejmě největší událostí v historii firmy.

Akce probíhala pět dní a odehrávala se převážně přímo v Technologickém centru v Českých Budějovicích. V první fázi centrum navštívili zákazníci, potencionální klienti, ale také novináři, pro které se uskutečnila tisková konference. Návštěvníky čekala prohlídka nové budovy, ukázky strojů v živém provozu, odborné přednášky a rauty za doprovodu živé hudby. Poslední den pak byl věnovaný obchodním partnerům z celého světa, kteří se po slavnostním otevření Technologického centra přesunuli do luxusního prostředí Hotelu Štekl v těsné blízkosti Státního zámku Hluboká nad Vltavou. Pro hosty jsme zajistili VIP prohlídku zámku, dárky v historickém duchu, několikachodovou večeři v renesančním stylu, dobový hudební doprovod a závěrečnou ohňovou show.

Celkou akci jsme zhotovili na klíč a zajistili od pozvánek až po jmenovky na stůl. Pro nově otevřené Technologické centrum jsme vytvořili speciální microsite. Po celou dobu konání akce jsme byli přímo na místě a zajišťovali hladký chod eventu.

O tom, jak moc se akce vydařila, svědčí zejména nadšená zpětná vazba přímo od klienta:

Otevření našeho Technologického centra byla pro celou skupinu KUBOUŠEK asi nejdůležitější a největší událost v celé prozatímní historii. Akce trvala celý týden a střídali se u nás zákazníci, zahraniční dodavatelé i novináři. A ze zpětných vazeb víme, že všichni byli spokojeni – nejen s nabízeným know-how v rámci Technologického centra, ale i s průběhem akce a perfektní organizací, se kterou nám pomohla agentura Marco. Za to moc děkujeme.“

Vítek Hněvkovský, marketingový manažer KUBOUŠEK EU Holding a.s., www.kubousek.com