Spoty s Taťánou Kuchařovou pro HARTMANN

Po osvětové televizní kampani s Taťánou Kuchařovou, která bořila mýty a tabu o inkontinenci, chtěla firma HARTMANN navázat na tuto problematiku několika on-line spoty. Záměrem bylo ukázat reálné příběhy osob, které Taťána inspirovala, aby se nebály o inkontinenci promluvit a nechat si pomoci. Ze všech přihlášených jsme vybrali jako hlavní protagonistky dvě uživatelky inkontinenčních pomůcek Molimed. Ty prostřednictvím videí svěřily svůj příběh a vysvětlily, jak jim pomůcky pomohly zlepšit kvalitu života při inkotninenci.

Úkolem pro agenturu Marco bylo vytvoření kreativního konceptu, výběr a zajištění lokací pro natáčení, tvorba scénáře, koncept zapojení ambasadorky HARTMANN Taťány Kuchařové do spotů a samozřejmě následná realizace – natočení a postprodukce videí i celkový management průběhu natáčení – tak, aby se klient, ambasadorka i statečné hlavní protagonistky cítili jako v bavlnce.

A jak byl spokojený klient?

„Moc děkuji agentuře Marco za bezproblémovou a hlavně velice příjemnou spolupráci. Celý průběh příprav od kreativního nápadu až po výsledná videa probíhal podle našich představ. Realizace celého projektu byla velmi rychlá a profesionální, navíc jsme si natáčení moc užili.“

Kateřina Vašínová, Junior Brand Manager Inkontinence

O své příběhy se nakonec podělila paní Marcela a paní Petra. Obě jsme natáčely jak v exteriérech, tak ve studiových prostorách s Taťánou Kuchařovou. Další natáčení nyní plánujeme na Slovensku. Podívejte se na výsledky našeho projektu s firmou HARTMANN (video s paní Petrou ještě nebylo zveřejněno).

Trailer – Nejste na to sami. Řešte inkontinenci včas:
Příběh paní Marcely: