Posilujeme náš profesionální tým

Listopad 01, 2015

Od 1. listopadu vítáme v našem týmu Aleše Řiháčka, který se z pozice Content a PR Directora bude starat o návrh a vytváření obsahu marketingové komunikace nejen našich klientů v rámci jednotlivých projektů, ale i o zajištění komunikace samotné agentury MARCO BBN.
„MARCO potřebuje ve svých řadách také zkušené seniorní manažery a věřím, že Alešovy zkušenosti jak ze světa PR a firemní komunikace, tak z oblasti strategického managementu budou pro agenturu přínosem,“ říká Pavel Marek, managing director MARCO BBN Czech Republic.
Aleš Řiháček vystudoval pedagogickou fakultu Masarykovy university v Brně a program MBA Senior Executive při The Nottingham Trent University. Svou profesní kariéru začínal před více než 20 lety jako novinář (Hospodářské noviny, Český rozhlas Brno), po novinářské štaci působil jako tiskový mluvčí, public relations a public affairs manager například v Jihomoravské energetice (později e.on), Starobrnu (Heineken) nebo agentuře CzechTrade. Tam taky později rozšířil svůj profesní záběr o strategický management z pozice ředitele strategie, marketingu a business developmentu. V posledních letech se věnoval konzultantské činnosti v oblasti managementu a strategického řízení, mimo jiné v poradenských společnostech ADWISE s.r.o. a Ernst & Young s.r.o.