Předáváme vám naše mnohaleté know-how

Květen 30, 2016

I když je konec školního roku za dveřmi, my v Marcu ve vzdělávání nepolevujeme. Naopak, červen se ponese ve znamení konferencí, na nichž budeme účastníkům opět předávat naše bohaté marketingové know-how. Kde se s námi tedy můžete v následujícím měsíci setkat?

20160525_104107

Vaše mozkové závity jsme začali žhavit už minulý týden na konferenci Marketing Automation Day, které jsme se zúčastnili jako spolupořadatelé. Náš online specialista Ivo Vrána tu prostřednictvím případových studií představil ta nejlepší využití marketingového cloudu v českých firmách a padesátce hostů přiblížil fenomén automatizovaného marketingu.

Další přednáškou o marketingové automatizaci, tentokrát v oblasti průmyslu a B2B, budeme pokračovat také na konferenci Marketing 4 Engineering, která se bude konat už ve čtvrtek 2. června v Praze. Jak se dostat do hlav inženýrů a jak využít moderní trendy v online marketingu pro B2B? To by si měli přijít poslechnout všichni marketéři z průmyslové sféry a zájemci o tento obor.

O týden později, 9. června, se pak přesuneme do Hradce Králové na první ročník veletrhu Marketing Mix, na kterém se budou prezentovat firmy z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie. Veletrh doprovází konference Digistrategie, kde opět nebude chybět náš digitální guru Ivo Vrána.

Ve dnech 9. a 10. června se koná také E-commerce fórum, jehož jsme partnery. Na akci plné přednášek a workshopů vystoupí více než třicítka řečníků s praktickými radami nejen pro e-shopy.

Vzdělávací maraton pak zakončíme 16. června přímo u nás v brněnském sídle Marco, kde proběhne další díl MARCO Academy. Workshop z naší vlastní dílny, na němž se vám snažíme předávat naše více než dvacetileté zkušenosti srozumitelně a prakticky, bude tentokrát věnován tématu „PPC kampaně v B2B – jak na ně a na co si dát pozor“.

Na všechny akce jste srdečně zváni a budeme velice rádi, když se na některé z nich potkáme!