Propagovali jsme Zetor na veletrhu v Hannoveru

Listopad 10, 2015

Minulý týden jsme úspěšně zvládli v roli hlavního partnera a koordinátora zajistit realizaci a otevření expozice brněnského Zetoru na právě probíhajícím největším evropském veletrhu zaměřeném na zemědělskou techniku Agritechnika 2015 v německém Hannoveru.

IMG_2447

I když máme s realizací veletržních expozic pro různé klienty bohaté zkušenosti, stále je prostor pro různá překvapení. Jak vyplývá i z fotodokumentace, dostat sedmitunový koncept skrz již téměř zaplněnou halu do centrální expozice byl téměř eskamotérský úkol. Po třech hodinách byl ale v plném lesku na svém místě a byl připraven na slavnostní odhalení. Světová premiéra představení modelu Zetor pocházející z věhlasné italské designérské dílny Pininfarina proběhlo první den výstavy. Nový model představuje vize a budoucnost tradičního brněnského výrobce traktorů.
Kromě návrhu podoby stánku, koordinace všech dodavatelů i komunikace s veletržní správou zajišťujeme pro Zetor po dobu veletrhu doprovodný program pro odborníky i širokou veřejnost.