Šéfové agentur z celého světa se letos potkali na online konferenci

Listopad 24, 2020

Každý rok vyráží ředitelé marketingových agentur ze sítě BBN ze všech koutů světa na jedno místo, kde se společně setkají a vzájemně se inspirují. Loni tak náš Petr s Pavlem vyrazili do příjemného prostředí francouzského zámečku kousek od Paříže. Tento rok je však všechno jinak, ale některé věci se nemění.

BBN Owners Conference, výroční setkání nejvyšších představitelů členských agentur sítě BBN, se letos uskutečnilo v polovině listopadu v rámci online prostředí. „Vlastní konferenci předcházelo několik webinářů, na kterých se formou průzkumů a diskuzí připravoval obsah konference,“ popisuje Pavel Marek, ředitel agentury Marco BBN.

Konference se skládala ze 7 částí. Mezi nejdůležitější témata letos patřila BBN Vision 2023, která si klade za cíl udržet pozice BBN jako globální organizace č. 1 v B2B marketingu. Pozornost určitě budí i Charta BBN, dokument definující společné hodnoty BBN a je závazkem pro všechny členy, aby vystupovali jednotně a tyto hodnoty dodržovali a rozvíjeli i na lokálních trzích.

Jedním z témat byla i společná iniciativa Společenské odpovědnosti firem (CSR) - Diversity and Inclusion, která byla přijata jako jeden z důležitých a odlišujících prvků BBN v interní i externí komunikaci. „Z několika BBN agentur z různých zemí jsme v loňském roce vytvořili tým, který spolu pravidelně komunikuje a připravuje podklady pro kvalitní CSR. Společně tak zapojují zkušenosti členové sítě například z Německa, Spojených států, České republiky, Švýcarska či Guatemaly. Dohromady vznikají skvělé nápady,“ vysvětluje spolupráci copywriterka Marco Barbora Sittová.

Marco exkluzivně zastupuje BBN v České republice již od roku 2001. Více informací o BBN na https://bbn-international.com/.

bbn_01 bbn_03