Společnost MBG slavila 20 let. Zpracovali jsme logo, organizovali event a vytvořili brožuru

Červen 20, 2013
mbg

Společnost MBG, výrobce vybavení prodejen se specializací na prodejny čerpacích stanic, slavila letos na jaře dvacet let od svého založení. Pro své klienty uspořádala oslavu na hradě Bouzov ve středověkém duchu. Realizaci eventu jsme měli na starosti my.

Hosté si mohli vyzkoušet středověké „olympijské disciplíny“ – například přesekávání brambory popravčí sekerou, uvěznění v kládě, zatloukání hřebíku ostřím sekery, hod věncem na cíl, střelbu z kuše nebo lukostřelbu.

Pro obveselení jsme připravili také řadu atrakcí, ve které nechyběla sokolnická show, vystoupení žonglérů na chůdách, rvačka šermířů, fakír, módní přehlídka dobové módy, koncert kvarteta hrajícího na dobové nástroje, výklad budoucnosti z karet nebo hazardní hra skořápky.

Samozřejmostí bylo dobové historizující občerstvení a pohoštění. Moderátorem odpoledne a večera byl známý seriálový a divadelní herec Lukáš Hejlík. S organizací a průběhem byli spokojeni jak hosté, tak i vedení MBG.

Vedle eventu chtělo mít vedení společnosti také trvalejší památku na své jubileum. Nabídli jsme proto řešení – brožuru zachycující jak historii, tak současnost a také portfolio firmy MBG. Na základě požadavků klienta jsme zajistili kompletní výrobu brožury.

Doporučili jsme vhodný formát a udělali grafický návrh, pořídili jsme profesionální fotografie jak přímo z výrobního závodu, tak z prodejen, které jsou vybavené produkty MBG (fotilo se v České republice a v Rakousku). Souběžně vznikaly texty a konečná grafická podoba brožury.

Společnost MBG tak má k dispozici dvacetistránkový materiál, pomocí kterého může svým partnerům i novým a potenciálním zákazníkům prezentovat svou tradici i přehled řešení, která nabízí. Současně s brožurou zpracovalo naše grafické oddělení také novou verzi loga společnosti s novým headlinem „…for your store“.