Spolupracujeme se SharpSpring! Jako jediní v ČR

Červen 05, 2018

V květnu jsme se stali prvním a jediným českým partnerem celosvětového marketingového cloudu SharpSpring. Naprosto geniální nástroj pro střední a menší firmy je hlavním systémem naší mateřské sítě BBN. SharpSpring nabízí plnohodnotnou výkonnou platformu, která v poměru cena/výkon nemá konkurenci.

Sytém má řadu nových funkcí určených přímo pro čerstvě zavedené GDPR. Po celém světě tomuto systému důvěřuje více než 1500 marketingových agentur, 6700 firem a 98 % zákazníků si jej každý měsíc znovu aktualizuje. „SharSpring v naší společnosti znásobil sílu. Platforma nám umožnila být v neustálém spojení s potencionálními zákazníky, což se nám nikdy předtím nepodařilo,“ říká Terry Coleman, vedoucí obchodu ve společnosti Advice Local.

Automatizovaný marketing je cloudová platforma pro řízení dobře naladěného a sehraného orchestru všech příchozích i odchozích cílených marketingových aktivit, ušitá a přizpůsobená na míru konkrétním zkušenostem uživatele. Umožňuje tak mnohem rychlejší a personalizovanější tvorbu a správu zákaznických interakcí. Moderní automatizovaný marketing umožní získávání většího počtu potenciálních zákazníků s vyšší šancí na uzavření obchodu a prodej služeb či produktů. Tím dochází také k vyšší návratnosti investic. Podrobněji jsme popsali zde.

„Díky službě SharpSpring pomáhám klientům zvyšovat tržby, být proaktivní v jejich marketingovém úsilí i ušetřit obrovské množství času. Ve skutečnosti neexistuje žádná lepší platforma, pokud jde o cenu, vlastnosti, flexibilitu a měřítko,“ potvrzuje Digital Director marketingové agentury Marco Ivo Vrána.

sharp_foto