Spustili jsme kampaň pro „Mag(net)ické CRM Online“

Březen 21, 2016

Pro našeho dlouholetého klienta, společnost Dynamica, jsme v minulých dnech spustili rozsáhlou marketingovou kampaň na podporu prodeje systému Dynamics CRM Online. Kampaň je cílena na vrcholové manažery, především obchodní ředitele, kteří přemýšlejí, zda a jaké CRM jim pomůže nakopnout jejich business. Základem kampaně je web crm.dynamica.cz, kde si můžou objednat free trial MS Dynamics CRM Online nebo stáhnout e-book s rady a tipy pro implementaci, či dohodnout osobní konzultaci. Na tuto webovou stránku odkazuje také rozsáhlá PPC reklamní kampaň.

„Největší oříšek pro nás v přípravě a realizaci celé kampaně bylo vymyšlení samotného ideového konceptu“, říká ředitel MARCO BBN Pavel Marek. „Online systémů CRM na trhu je mnoho a jejich komunikace je velmi podobná. Chtěli jsme se od nich odlišit jak ztvárněním, tak jazykem. I proto tentokrát vzniklo více kreativních konceptů, než se podařilo vybrat ten finální.“

Vizuální koncept kampaně je založena na lidech a náš klient si přál ukázat reálné tváře zaměstnanců společnosti, ne „anonymní univerzály z fotobanky“. Některým z nich se před kameru nejdříve moc nechtělo, ale nakonec jsme si přes počáteční ostych a obavy natáčení a focení ve studiu celkem užili. Podívejte se na momentky na našem facebooku.