Stali jsme se Gold partnery pro systém SharpSpring

Leden 09, 2020

Hned začátkem roku 2020 se radujeme z jednoho úspěchu, podařilo se nám totiž získat certifikaci Gold partnera pro systém SharpSpring, jehož jsme v rámci České republiky jediným partnerem.

V květnu 2018 jsme s tímto nástrojem začali pracovat a po roce intenzivního užívání jsme se stali stříbrnými partnery. Nyní, o rok později, se nám povedl velký úspěch, který spočíval v průběžné certifikaci uživatelů (zaměstnanci naší agentury), kteří museli projít řadou různých školení a na konci složili úspěšně test, jenž měl přes 80 otázek na minimální 80% úrovni úspěšnosti.

Hlavní prvek certifikace byla praxe, což spočívalo v doložení realizovaných kampaní, včetně ukázek výsledků a úrovně účtů našich klientů. Za tyto dva roky jsme realizovali stovky kampaní prostřednictvím systému SharpSpring a aktivovali desítky účtů pro naše klienty. Díky SharpSpringu jakožto technologického partneru BBN umožňujeme svým klientům zvýhodněné licenční podmínky a rozšířenou podporu.

„Věříme, že touto certifikací jsme si i pro rok 2020 upevnili pozici mezi lídry v implementaci a nastavování kampaní prostřednictvím systémů – Marketing cloud,“ popsal ředitel marketingové agentury Marco Pavel Marek.

SharpSpring je rychle rostoucí, vysoce hodnocený globální poskytovatel, který je cenově dostupný. Systém je dodávaný prostřednictvím cloudové softwarové služby (SaaS). SharpSpring generuje potenciální zákazníky, zvyšuje návratnost marketingových investic a urychluje nákupní proces. ShaprSpring je vysoce hodnocený díky inovacím, které v systému pravidelně provádí, pro svoji otevřenou architekturu a bezplatnou zákaznickou podporu.

„K tématu marketingové automatizace jsme vydali dva e-booky – Marketingová automatizace a Lead Nurturing, které často využíváme při sestavování strategií pro naše klienty,“ prozradil digitální ředitel agentury Marco Ivo Vrána.

Automatizovaný marketing je cloudová platforma pro řízení dobře naladěného a sehraného orchestru všech příchozích i odchozích cílených marketingových aktivit, ušitá a přizpůsobená na míru konkrétním zkušenostem uživatele. Umožňuje tak mnohem rychlejší a personalizovanější tvorbu a správu zákaznických interakcí. Moderní automatizovaný marketing umožní získávání většího počtu potenciálních zákazníků s vyšší šancí na uzavření obchodu a prodej služeb či produktů. Tím dochází také k vyšší návratnosti investic. Podrobněji jsme popsali zde.