Svět se globalizuje – globalizujeme se i my

Říjen 10, 2015

Agentura Marco je už několik let součástí největší celosvětové sítě B2B marketingových agentur BBN. Můžeme tak těžit ze vzájemného sdílení zkušeností, know-how, využívat znalostí našich partnerů z odlišných trhů s odlišným chováním, učit se navzájem jeden od druhého nebo spolupracovat na mezinárodních projektech pro naše klienty.

Součástí spolupráce v rámci sítě BBN jsou i pravidelná pracovní setkání na akcích BBN Academy. To poslední se konalo letos v září ve Francii na zámku Fortesse de la Melo asi 40 km od Paříže.
Mezi 45 účastníky z celého světa tentokrát Marco a BBN Česká republika reprezentoval Honza Hermann.
O tom, že to BBN myslí s globalizací vážně svědčí jednotící téma letošní akademie. Tím nosným bylo PROPOJENÍ a ZAPOJENÍ, což znamená proměna ze sítě mnoha nezávislých lokálních agentur na skutečně jednotnou propojenou organizaci s celosvětovým dosahem.
Potvrzením tohoto cíle je i změna claimu BBN z doposud užívaného BUSINESS TO BUSINESS NETWORK na nový The World´s B2B Agency.

„BBN Academy je opravdu náročný maraton prezentací a interaktivních pracovních workshopů, letos s orientací na nové nástroje kontaktní strategie a plánování komunikace, měření účinnosti a dosahu komunikace, automatizace marketingu a využití kreativní „laboratoře“. Pracovní program byl opravdu hektický, ale byli jsme za to odměněni opravdu vynikajícím jídlem a vínem (inu Francie),“ dodává Honza Hermann.

Na závěr BBN Academy byly tradičně vyhlášeny ceny The Golden Bees za nejlepší kreativitu, nejlepší integrovanou kampaň, nejlepší web a v dalších kategoriích v rámci agentur BBN.

Více z dění BBN Academy 2015 zde: