Účastníme se BBN Academy

Říjen 15, 2013

bbn_academy

Dvoudenní program plný tvrdé práce, novinek, nových kontaktů, ale i zábavy a relaxu se koná 16.-18. října poblíž italského Milána. Pořádá ho největší světová síť specializovaná na B2B marketing – BBN, The Business to Business Network. A MARCO BBN Czech Republic nemůže jako stálý člen BBN na této akci chybět. Agenturu bude zastupovat PR Director Jan Šmikmátor.

Program Akademie bude podle BBN nejlepší v historii. Novinkou je ustanovení klíčové postavy v každé agentuře sítě, který zastává funkci BBN koordinátora. Koordinátoři se všichni sejdou na BBN Coordinator day, který se v rámci Akademie koná poprvé.

Téma ročníku 2013 je „Achieve“ (dosáhnout). Akce poskytne účastníkům šanci být mezi prvními zaangažovanými v novém programu BBN a dosáhnout jednoznačného a konkrétního výsledku po návratu do svých domovských agentur.

Mnoho talentovaných BBN koordinátorů a členů agentur bude mít skvělou příležitost zúčastnit se na míru připravených workshopů, prohloubit své znalosti a setkat se se stejně naladěnými kolegy z celého světa. BBN Academy 2013 bude větší a lepší než dřív, s programem zastiňujícím předchozí ročníky.

Pokud máte zájem o novinky z BBN Academy, sledujte náš twitterový profil @MARCO_BBN nebo hashtag #BBNAcademy.