Veletrh zájmových kroužků v AVIONU Brno

Září 17, 2012

avion

Agentura MARCO BBN obhájila své pozice u zákazníka AVION Shopping Park Brno, když zvítězila ve výběrovém řízení na eventovou agenturu i pro letošní rok.

Jedním z cílů agentury je zvýšit počet zákazníků a frekvenci návštěvnosti AVIONU prostřednictvím zajímavých akcí. V rámci jednoho z prvních eventů jsme se soustředili na rodiny s dětmi. Rozhodli jsme se uspořádat (v Brně historicky první) Veletrh zájmových kroužků, na kterém se rodiče i děti během dvou dnů mohli seznámit s nabídkou volnočasových mimoškolních aktivit v Brně.

Akci jsme dodali klientovi „na klíč“ – od přípravy vizuálu navazujícího na korporátní „street style“, přes koordinaci vystavovatelů až po realizaci akce.

Ve výsledku se tak druhý zářijový víkend v brněnském AVIONU sešlo na 30 sportovních, tanečních, výtvarných, pohybových, pěveckých a vzdělávacích kroužků, s celkem více než 200 lektory a trenéry. Kromě stánků se měli zástupci volnočasových aktivit možnost prezentovat na podiu, kde zároveň probíhal bohatý doprovodný program. K úspěchu akce nám přálo také krásné počasí, a tak se program mohl odehrát i venku na parkovišti před nákupním centrem.